• hanım ablanın her şeyi özet geçtiği hal.

(bkz: burası türkiye değil)
  • korumaların değil de burası türkiye değil diyen ve muhtemelen türkiye vatandaşı olan şahısların düştüğü hal komik, irrite edici (hadi anladıkları dilden konuşalım). o korumalar yine sabırlı davranmış. obama'ya o kadar yaklaşabiliyor musun bakalım ona da söyle burası türkiye değil diye. fbi'dan sokup cia'den çıkarırlar adamı.
  • rte'nin korumalarının yüzüne karşı "baş hırsızın yalakaları" dendiği ve korumaların ağızlarını açamadığı olay.
  • obamaya rahatlıkla o kadar yaklaşıyorlar da mesele o değil. amerikada hiçkimse obamaya hırsız diyemez. hırsız değil de ondan diyemez.
  • (bkz: go away)
  • her yeri türkiye zanneden, medeniyet görünce güvercine dönen iri yarıların düştüğü utanç verici hal. ülkemizin nasıl bir bok çukuru olduğu aslında yurtdışındaki tavırlarından daha iyi anlaşılıyor.
    bizde bilal'e afiyet olsun, yemeğin parasını kim verdi" diyen çocuktan kimlik istemişti bir takım siyah ceketli, hiç bir sıfatı olmayan delikanlılar.
    adamı böyle mum gibi yaparlar işte.

ibretlik bir örneği de şurada var:
    (bkz: alman polisine söyle hepsinin kimliğini istiyorum)
  • kizcagizlari apar topar gozaltina alamamislar sad panda faca :'(
  • başı sonu belli olmayan, yazarların üzerinden ego mastubasyonu yaptığı videodaki hal.
    olaylar hiç alakalı olmasa da bana şunu hatırlatmıştır:

(bkz: askerler bize saldırıyor)

ikisinde de goygoy yaparak kendini haklı göstermeye çalışan insanlar var çünkü.
  • kadinlardan birinin "ameliyatli yerime geldi" kartini kullandigi olay. ula ne güldüm ya. "he pushed me, i had just a surgery," tarzi bir sey söyledigi yerde geciyor replik.
hesabın var mı? giriş yap