• kişinin ruhsuz olduğunu gösterir.
  • bulup da kaybetmekten iyidir.
  • ruh eşi diye bişey olmadığındandır. normal. kafaya oturunca alışılıyo...
  • çok iyi bi'şey, çok da güzel bi'şey. ruh eşini bulup da napıcan? aşık olcan, evlenicen. bir tane çocuk yapıcan. sıkılıcan, aldatıcan, aldatılcan. boşancan. cancan. kafa insan bulmaya bak sen. ya da raatta bekle, gelsin o bulsun seni. önemli olan iyi vakit geçirmek, birlikte eğlenmek. gerektiğinde sevdiğine iki tokat çakıp rahatlayabilmek. de mi? de. ıyyy..
  • beceriksizlik, ben ruh üçüzümü bile buldum. ruhum yavşak olduğundan, ikisi de beni istemedi.
  • bulduğunu zannettikten sonra kaybetmekten iyidir, en azından bulmak gibi bir umudun vardır.

ruh eşi ne lan!
  • eşsiz bir deneyimdir.
  • benim gibi çorabının eşini bulma konusunda bile sıkıntı yaşayan insanlar için gayet doğaldır.
    bu vesileyle çorabının eşini bulamayan bayanlara selam çakıyorum.
  • kişinin kendini hep yarım, eksik hissetmesinin sebebidir. bundan daha kötü olan tek şey ise ruh eşini bulup sonra da onu kaybetmektir. ruh eşinin bulunması ile bir süre için tamamlanmış olan ruh bu sefer paramparça olur, bütünlüğünü yitirir ve bir daha hiçbir şekilde tam anlamıyla tamamlanamaz. ruh bitkisel hayata girer ve zamanla duygu ölümü gerçekleşir. ortalıkta herhangi bir şey hissetmekten aciz, zombi ruhlu insanların dolaşmasının başlıca sebebi de budur.
hesabın var mı? giriş yap