• kariyer.net'te denk geldiğim ilan şartları arasında en çok ilgimi çeken madde:

-mansur yavaş vb. kişilerle röportaj ayarlayabilecek

ya hu mansur yavaş vb. nedir hahahhahahahaahahah

link

ekran görüntüsü

ekran görüntüsü 2

ek: firma logosuna eklediği bir çift göz nedir abi vallahi kendimi alamıyorum ahhahahhaahhahhahhaaa

ek 2 : şu ilanı bile savunan embesiller çıktı ya !

ulan benim mansur yavaş vb (muhtemelen büyükşehir belediye başkanlarını kast ediyor) ile röportaj ayarlayabilecek bağlantılarım ve imkanım olsa bunu neden ergen bir youtube kanalına heba edeyim? her hafta biriyle röportaj yapar yayımlarım. olmadı özgeçmişime ekler muhabir olarak iş başvuruları yaparım. asistan olmaktan iyidir.

ed: ilandan mansur yavaş adını kaldırmış, o firma logosundaki gözlere de bir el atsaydın hacı.
  • firma logosuna gözünü koyduğunu gördükten sonra bilgisayarın fişini çektim amk. 20 sekme açıktı gitti hepsi :(

edit: 'ctrl+shift+t' yaptım hepsi geri geldi kankiler aklınızda bulunsun. başlıktan bişey öğrenip gidin :d

ruhi bana da bir şey öğretti. teşekkürler ruhi gözlerinden öperim :d
  • 100'e yakın başvuru almış ilandır. ilginç ve üzücüdür.
  • "ingilizce popüler videoları türkçe'ye çevirip çalıntı videolar üzerinden para kazanmakta deneyimli" şartının olmadığı iş ilanı.
  • adam aklına ne gelirse yazmış.
    kendisi emekliye ayrılıyor herhalde.
  • ben bu adamı yine türevlerine göre görece daha profesyonel buluyordum. videoları en azından bilgi veriyor, beyin yıkamıyor diye içimde sempatim vardı kendisine karşı az buçuk da olsa. belki kendisi yazmamıştır bunları da, haberi olmamasına imkân yok.
    başlık gündeme çıkarsa bir ihtimal göz fotoğrafı kaldırılabilir.
  • tüm o özelliklere sahip olsam zaten yanıma asistan olarak ruhi çeneti alırdım dediğim iş ilanı.
  • yüksek lisans mezunlarına iş, aş ve ekmek veren ilandır.

- mansur yavaş vb. kişilerle röportaj ayarlayabilecek.

dünya böyle işte. sen yüksek lisansı bitirirsin, eleman ergenlerin sırtında milyonlara yürüyüp böyle ilan verir.
  • ingilizce videoları türkçeye birebir çevirmekten başka hiç bir şey yapmayarak ünlü olmuş, kendi gözlerini firma logosu yapacak kafaya sahip bir kekonun bu ilanı verecek hale gelmiş olmasına mı şaşırayım? ilanda bahsettiği şeylerin tahminimce kendi yaptığı s.kko işlerin %90 ını oluşturduğuna mı yanayım? bilemedim.
  • ilanda ima ettikleri;
    -sırtıma yastık
    -ayaklarıma masaj
hesabın var mı? giriş yap