• 2 kişiyi öldürmüşsün, kırmızı ışıkta o hızla geçtiğin için bence kasten öldürmekten yargılanmalısın ama senin entry sildirmene izin veriyorlar. bu ülkede 1 kişinin itibarı 2 kişinin hayatından daha kıymetli.
  • ölen kişinin daha kırkı çıkmadan, başlığı sildirilen cinayet gibi kaza. yargımız çok hızlı.
  • şayet ki bu entryler sildirilmeseydi olduğundan haberim olmayacağı kaza.
    kırmızıda geçen andaval yüzünden olan kaza.
    hâlâ kaza diyorum ama cinayet de denilebilir.
  • cerrah olduğu kadar cellatlığını da gördüğümüz semih murat yücelin 2 kişiyi öldürdüğü kaza.
  • kırmızı ışıkta geçen katilin adı soyadı belliyse tekrar yazın lütfen, bir kez daha yad edelim kendisini.

edit: katilin adı belliymiş. kırmızı ışıkta geçip anne ve kızını katleden katilin adı: dr. semih murat yücel.

işte semih murat yücel'in işlediği cinayetin videosu: https://www.youtube.com/watch?v=e7s5gqek6by
  • linç kültürü falan diye adamı savunun mallar görüyorum. ortada kırmızı ışıkta frene bile basmadan geçen, umursamazlığı ile 2 can alan bir tip var, üstelik rahatsız olmuş, rezaletinin üstünü örtmek için sansür uygulatmaya çalışıyor, ama duyarcılar adama edilen hakaretlerden rahatsız olmuş.

umarım bu katili savunanlar, semih murat yücel adlı katilin kurbanlarıyla aynı kaderi paylaşır. kırmızı ışıkta can alıp, bir de üstüne pisliğini örtmek için insanların haber alma hakkını gasp etmeye çalışan adamın doktorluğundan da hayır gelmez, bana ne doktorluğundan.
  • gerçekten bir hukuk öğrencisi olarak, türk yargısından utanıyorum. bu kadar fazla cemaatçi cart curt doldurulunca, bir yargı sistemi çöküyormuş demek ki. isterse 150. ameliyatına yetişsin. o kırmızı ışıkta geçip 2 kişinin hayatına mal olmuş adam, müebbetle yargılanmıyorsa, buna kaza deniyorsa yazık bizim ülkeye.
  • kaza değil semih murat yücel tarafından işlenen cinayet.

başlık sildirme derdine düştüğüne göre aldığı canı çoktan unutmuş.
  • içeride ömür boyu hapis yatması gerekirken rahat rahat gezip başlık sildiren bir katil var.

tanım:
    kampüs içinde

aşırı hızla

kırmızı ışıkta

geçerek, gencecik bir kızın ölümüne sebep olmuş katilin işlediği cinayet
  • bu içerik sildirme işinin de boku çıktı. mahkemeler maaşallah suçlular, hırsızlar ve katiller için çok hızlı çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap