4475 entry daha
  • 6 kez red yediğim vize türüdür;
    2016 haziran : hollanda
    2018 şubat : almanya
    2022 ağustos: ispanya
    2023 ocak yunanistan
    2023 kasım : italya
    2024 mart : macaristan

beni banlamışlar sanırım param var denemekten vazgeçmedim ama onlar da beni niye sevmedi anlamıyorum.
  • almak istediğimiz vize türü .
    sonbahar ve kış zamanlarında çıkması için en geç ne zaman başvuru yapmamız gerekiyor? ve bir de kolay çıkması adına hangi ülke üzerinden başvuru yapmamız gerekiyor?bilenlerden mesaj bekliyorum. çünkü hiçbir fikrim yok bu vize konusunda . ha çıkar mı onu da bilmiyorum.
    meb'de öğretmen oluşuma ,üzerimize ev araba oluşuna , bir çocuğumuza ve bankadaki paramıza güveniyoruz .
  • hiçbir fikri olmayıp her şey ayağına gelsin diye bekleyenlerin nasıl tonla evrak toplayıp başvuru yapacağını merak ettiğim vize.
  • kimsenin internette arayıp “lan bu boka başvuruyoruz ama ne lazımmış bakalım” diye aramaması gibi ben de daha önce yazılmış mı diye aramadan yapıştırıyorum:

https://schengenvisaappointments.com/
  • içimi sanırım buraya dökebilirim

lan siz kimsiniz? 10+ schengen var pasaportumda, bilumum ülke vizesi, ayrıca fransanın afrika vizeleri, hindistan vizesi, sayısız rusya vizesi, arap ülkeleri vizeleri, giriş çıkışları

belli ki iş için ve gezmek için gidip geliyorum, kimsiniz lan siz 6 ayda 1 beni sinir krizi ile sınıyorsunuz?

siz kimsiniz beni randevu alacam diye internet sitelerinde, aracılar halletsin diye whatsaplarda ağaç ediyorsunuz

allahın dinci faşist köylüleri siz kimsiniz lan?

ohh be biraz rahatladım, vize çıkınca editlerim
94 entry daha
hesabın var mı? giriş yap