• kartal'da bir yemek fabrikası. bu ismi çok aramış oldukları muhakkak. bu firmadan boza alınması tavsiye edilmez.

altta da bir pazarlama elemanının resmi bulunan linki var:

http://www.avrupadata.com/…ilerimiz.asp?firma=22123
  • ciddi ciddi bizim şirkete teklif vermiş firmaydı, yeni yemekçimiz olabilme ihtimali beni düşündürüyordu açıkçası. hadi ingilizcesi kıt yurdum insanı çok bilmeyebilir senin isminin anlamını. ama arkadaş madem böyle skimsonik çağrışımlara açık bir ismin var, dalga geçer gibi websitesine damla efekti koymak nedir? hangisine gülelim şimdi?
  • tıpkı babanızın çorbası üstelik daha hızlısı.
  • web sitelerinde afiyet kelimesini bir güzel irdelemişler, güzel. ama az biraz da firma ismini araştıraydınız yahu.

“afiyet olsun!”; fransızca’sı bon appetit olarak geçen ve tüm dünyadaki yemek kültürlerinin bir parçası olan hitap biçimidir. her dilde farklı anlamlara gelse de en güzel karşılığını bizde bulan ve aslen farsça olan afiyet sözcüğü; sağlık, selamet ve sıhhatli olmak anlamlarında kullanılıyor. “afiyet olsun”, bugüne kadar yemekten hemen önce, yemek sırasında veya yemek bitiminde söylenegelen bir cümle olmuştur. semen yemek servisleri olarak size “afiyet"i, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız sayesinde, yemeğiniz daha üretim aşamasındayken garanti ediyoruz.

en özel ürünleri bukkake tatlısıymış, yok satıyormuş bu arada.
  • geçen bir araçları önüme denk geldi, acayipliği belgeleyeyim diye fotoğraf çekerken az kaldı giriyordum arabaya. esprisi de yokmuş, çok önceden herkes farketmiş.

ekstra bir tanım da yapalım bari, sloganını yıkarız orayı yaparsa tanıtım anlamında güzel ekmek yiyecek firma. marka bilinirliği açısından tabii, kesin iş garantisi yok.

(bkz: orayı yıkarlar)
  • ne yazık ki 2 aydır bizim şirketimizin yemekçisi. öğrendiğimde dünyam yıkıldı. verdiğim 4 kilonun bununla bir ilgisi olabilir. iyi de yemek yapıyorlar yazıcam çok laf kaldıracak diyemiyorum.
  • "işinize lezzet katar" sloganıyla hizmet veren bir yemek şirketi.

http://www.semenyemek.com/

(bkz: epic fail)
hesabın var mı? giriş yap