• birçok insanın adının wake up olduğunu zannettiği steve miller band şarkısı.
  • sevimli bir şarkı. "wake up wake up waaake up and look around youu." bölümünü sabah uyanırken dinlemek ilginç oluyo.

did you see the lights
    as they fell all around you
    did you hear the music
    serenade from the stars

wake up, wake up
    wake up and look around you
    we're lost in space
    and the time is our own

whoa, whoa
    iiiiiiiiii

did you feel the wind
    as it blew all around you
    did you feel the love
    that was in the air

the sun comes up
    and it shines all around you
    you're lost in space
    and the earth is your own

whoa, whoa
    whoa
  • bir de schubert'ten dinlenmelidir.
  • esaslı , yolda dinlenesi $arkı
  • "karanlıklar kendi yerlerine kaçtı, hava taze bir esintiyle kalakaldı, yeryüzü çiçeklendi, gökyüzü göründü..."* derken şimdi.
  • yüzüme vuran güneş ışıkları yüzünden gözlerimi kısıp yürüdüğüm bir moda sabahında, migros'tan aldığım muzu tırtıklarken çalmaya başlamış, beni hazırlıksız yakalamış klasik müzik bestesidir.

tam 1900'lü yılların güneşli, soğuk sabahlarından birinde arnavut kaldırımlı yollarda döpiyesiyle yürüyen ve bir yandan fötr şapkasının altından sinsice sağı solu kesen aristokrat bir kadına dönüşecektim ki, muzu bitirdikten sonra kendisini takip eden adamın ayağını kaydırmak için kabuğu yere atıp hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden fırlama bir elemana dönüştüm. damn it.
  • her is gunu, sabah ise baslamadan once bangir bangir dinlenmesi faydali, motive edici sarki.
  • steve miller band tarafında icra edilmiş olan ve sürekli çok kalabalık ve eğlenceli yaz akşamlarını çağrıştıran şarkı.
  • radyoda çaldığında kulağı dört açıp kim söylüyo nedir diye anlamaya çalıştığım zamanlar oldu. abik gubik harf yutmalarından dolayı ne konuştuğu anlaşılmayan radyo djleri tabi ki bu şarkıyı sıklıkla çalan radyolarda çalışıyorlardı. ne vakit bi barda çalınsa utanmadım gittim dj kabinine kulağında kulaklıkla tripten tribe akan djlere de sordum, ama yok arkadaş orda da gürültüden hiç bi zig duyamadım. en sonunda biri dertlerime derman oldu, mail attı, steve miller dedi, böyleyken böyle dedi, allah dedim, koştum indirdim, koydum winampa bi başına, aldım repeate, şimdi keyfime diyecek yok*..
    (bkz: bugun cok mutluyum sevgili sozluk)
hesabın var mı? giriş yap