• bizim kedimiz değildi o, bizden biriydi. şimdi de meleklerin kedisi değil onlardan biri...
  • kocaman mavi gözleriyle yüzüme bakıp annnnneee diye miyavlayan, patilerini boynuma atıp sarılan, burnunu boynuma dayayıp kokumu içine çeken. sudan ve ıslaklıktan nefret etmesine rağmen göz yaşlarımı patisiyle silen, sevgisini en saf ve gerçek haliyle hissettirip yanımda huzur bulan, yanında huzur bulduğum onsuz artık bir yanımın hep yarım olmasına sebep, beni aniden bırakıp giden melek oğlum.
    sevgisini onun gibi böylesine gerçek ve karşılıksız bir tek annem hissettirmişti, şimdi ikisi birlikte bir yerlerden seyrediyorlar beni. ve biliyorum ki kedilerde cennete gidiyor yoksa nasıl cennet tam anlamıyla cennet olabilir ki?
  • kaloriferin üstünde oturup mırıl mırıl mırıl........................... kesildi. gitti siyami...
  • son derece ciddi ve asil bir kişiliğe sahip ama bir o kadar da insancıl ve sokulgan olan, bir arkadaşın tabiriyle kendine kediliği yakıştıramayan ve kendini insan zanneden ve kendisine "siyami abi" diye hitab edilmesinden mutlu olan benzerine çok az rastlanabilecek bir şahsiyet. kızdığında o sarı sıvısıyla biz aşağılık mahlukları cezalandırmaktan asla geri durmaz..
  • 2 günde kişiliği değişen, şu anda iş üstünde olan biricik damadım. koçum, yiğidim...
  • 3. nesil bir yazardır. bir zamanlar aynı işyerinde çalıştığım bir kişilik...
  • deniz gunes kizinin siyam cinsi kedisi..
  • juicebox in manyak kedisidir bu... aramizda kisaca siyo die cagirirken artik saykoo demeye baslamizdir... bildiginiz sasi ama sevimli siyamdir kendileri... bilmediginiz ise hergun samani kistirip tecavuze kalkismasidir... bir ara tek yakalarsa cok fena olacaktir...
  • siyam kedilerine en sık verilen isim.
  • foulun ürkek, utangaç, saklanmayı çok seven yemien içmiyen, babamın light b siyami değil selami diye tabir ettiği, acayip masmavi gözlü kedisi. damadımdır ayrıca, gerdeğe girmesini ve de kanlı çarşafı sabırsızlıkla beklemekteyimdir..**
    (bkz: reshiningforun kedisi)
hesabın var mı? giriş yap