• sırf kendi ref'li linkine tıklansın diye önceki entry'lerde yazanların aynısını yazıp gönderenleri gördüğümüz başlık. bari yeni bir şey yaz değil mi? önceki yazarların emeğine yazıktır. neyse, solana bazlı projelerin iş yapabileceğini düşündüğüm için yerimi aldım.

edit: tüm ref'ler uçmuş. buralar entry doluydu.
  • gelecek gördüğüm bir proje bir kaç yüz dolarla girmeyi düşünüyorum ileride dolar milyoneri olursam editlerim.
  • beni lanetli çaylak yapan coin.
    halbuki airdropu ilk ben haber vermiştim.
  • airdrop'undan umarım bize de bir şeyler düşer dediğim coin.

1- buradaki linkten öncellikle sollet cüzdanı oluşturun. size 24 kelimelik bir kod verilecek onu asla kaybetmeyin. şifrenizi unutsanız bile o kod sayesinde tekrar cüzdanınıza erişim sağlayabilirsiniz.

sollet bu arada solanium'un kendi cüzdanı. ardından cüzdanı baglayıp tanımlamasını yapıyorsunuz birinci adımda.

2- telegram adresinizi baglıyorsunuz.

3- e mail adresinizi kaydediyorsunuz

4-son adımda sizden kyc istiyor fakat yöneticileri yogunluktan dolayı kyc ertelediklerini acıkladı. (know your customer)

tüm adımları tamamladıktan sonra size ticket veriyor. bu ticket sizin airdrop ve whitelist imkanından faydalanmanızı gösteriyor.

yakın zamanda sonuclar acıklanacak. fırsatı kaçırmayın 100k takipçiyi geçtiler bile.

$slım token airdropu olacak.
  • buraya referans bırakmayalım ama çok değerlenebilir gibi geliyor bana. referanslı link ve yardım isteyenler mesaj atabilir.
  • arkadaşların verdikleri bilgiler sayesinde referanssız başvuru yaptığım etkinlik.

teşekkürler beyler.
  • dilencilerin bastığı başlık. eğer katılmak isterseniz refsiz link 'ten gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
  • airdrop olarak 0.63 slim verdiler. 1000$`lık hediye token ise maalesef bize çıkması. 23 mayıs tarihinde de sanırım halka satış olacak. acemi olunca bir de çok teknik tabir kullanılınca anlamak zor oluyor maalesef.
    detaylar burada https://solanium.medium.com/…t-results-8f27539ec0e1
  • maalesef ön satışa katılamadım bugün raydium üzerinden aldım , ön satışa göre baya pahalıya geldi tabi üstteki arkadaşın yorumundanda anlaşılacağı üzere birim maliyetim 0,42 cent 7307 adet aldım bakalım , proje güzel solana yükselen ve gelecek vaat eden bir alt yapı hayırlısı
  • gate io haberi süpriz oldu 15 gün içinde mxc bekliyorduk , süper oldu bu haber ama planlarımda değişiklik yok solanium sitesindeki stake programının başlamasını bekliyorum bir süre stake edip binance yada huobiye girişini bekleyeceğim 100milyon arzlı coinin bullish dönemde binancea girdiğini düşünürsek ki başlangıç arzı 30milyon çok rahat 25 doların üzerinde fiyatlanacaktır ki elimde o dönem 10k gibi bir adet slim olacağını düşünürsek kuruda hesaba katarsak muazzam bir para bırakacak 25k lık yatırıma 2.5 milyon güzel alış veriş :)
hesabın var mı? giriş yap