• linkte izlenebilecek çocuk.

takip ettiğim bir psikiyatristin paylaşımı ile gördüm. psikiyatrist överek paylaşmış ama bana bir eğitimci olarak korkutucu geldi bayağı.
  • (bkz: küçük musa)
  • peygamber olabilir. dikkatli yaklaşılması gereken çocuktur.
  • sabah akşam kafasını yetişkinlik zırvaları ile s.kmişler çocuğun. bilmiş bilmiş konuşunca da haliyle insanda şaşkınlık yaratıp dikkat çekiyor. çocuğun ne tür bir hayat tecrübesi var da "çocuk şöyle olur, böyle olur" konuşuyor. ezber ve taklit yeteneğini saymazsak söylediklerinin zeka ile de pek ilgisi yok. anneyi hunharca yediğine göre ya baba ya da diğer aile büyükleri cephe oluşması için çocuğu doldurmuş. kıyasla yol alan anne de hatalı. aslan yürek falan yok dümdüz aile içi çatışma.
  • akıllara ilk filozof atakan'ı getiren çocuktur. atakan kardeşimiz felsefi alanda bu kardeşimiz ise sosyoloji ve pediatri alanında kendini geliştirmiş anlaşılan. ama ara sıra göz ucuyla kamerayı kontrol etmesinden anlaşılabileceği üzere doğaçlama bir konuşma değildir, eğer düşünceleri ezber değilse takdire şayan tabiiki.
  • şunun finans kaynaklarını kes bak, nasıl yavşamaya başlıyor.
  • garip. söylediklerine katılıyorum fakat bir çocuk bu şekilde bir akıl yürütme yeteneğine sahip değildir.başlıktaki arkadaşların belirttiği gibi taklit yeteneği iyi bireydir.
  • ağzının ortasına indirilecek bir terbiye tokadı ile ukalalığı, saygısızlığı, annesine karşı olan agresifliği ve tüm bilumum sorunları kökten çözülür!
  • (bkz: evlerden ırak)
    annesiyle birlikte gündüz kuşağındaki programları izleye izleye ezberledigi şeylerle beyni süngere dönmüş bir ucubedir.
    lan bir de şunları zeki zannediyorlar ya, vallahi hayret.
  • avm anneleri seri üzgün
hesabın var mı? giriş yap