4909 entry daha
  • çok şey var. fakat şöyle de bir durum var;

"duygularımı hapse girmeyecek şekilde ifade edemiyorum."
  • kosunnnnnnnnnnnnn sise getirin kralimiz la'de orospumuzun misleeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gibi got deligine sokacak hadi show baslasinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
  • hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii got deligiiiiiiiiiiiiiiiiii yok mu tertemizzzzzzzzzzzzzzzzzzz kaymak gibi ami neredeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee orospumuz doktor oldu ya inanilmaz havali ufffffffffffffffffffffffffffffff simdi bir de tertemizzzzzzzzzzzzzzzzz amini gorelim hak ettik.
  • amamma beni zorladılaaaağğğğrrrrr. beni de nelere nelere zorladılar hiçbirine boyun eğmedim. banyomu takip etmeye harcadığın parayı seni zorlayanlara harcasaymışsın ama tabii götünü siktiklerine bir şey demek kolay değil bu taraf kolay nasılsa dedim dedim hehehe şakaydı tamam tam da değildi yaptım ama nolcak ki sineye çekiverir. heeee bekle hahahah. çekecek olsaydım alırdım elime bir telefon istediklerinin hepsini ben yapar hiç de böyle uğraşmazdım. şimdi kes sesini defol artık bitti piyesin.

en baştan bir kez daha: hiçbir şekilde iletişim kurulmayacak.
  • peder bey 21 gündür yoğun bakımda yaşayacak mı yaşamayacak mı belli değil.her gün bir telefon gelir endişesiyle yaşıyorum. böyle üzüleceğim aklıma gelmezdi ama babamı bu kadar sevdiğimi bilmiyordum.
    çevremde bu durumu anlayacak kimse yok.
    bir taraf miras davasına düşmüş bir taraf aman olaylar bize dokunmasın derdinde en yakınım sandığım insan ise bir sebep bulup hayatımdan çıkıyor.
    hepinize teşekkür ediyorum hayatımda büyük bir temizlik oluyor acı dolu olacak belli ki... benim doğrularım yanlışlarım sizin bir söyleminizle değişmeyecek inandığınız şeylerin de canı cehenneme.
    bu zor dönemimde beni yalnız bırakan insanlar lütfen şuradan siktir olup gidin ve gelmeyin.
    benim size değil kendime ihtiyacım var.
    yaptığınız seçimler benim sorunum değil sizin sorununuz artık.
    benden uzak olun...
  • günaydınını da al siktir git şimdi orospuna kart pezevenk. çok yalvardınız baktım, fikrim baki: ne orospundan ne senden bir bok olmaz.
  • seminerdi talk'du balonu patladi cikti 3 tane cuk simdi de orospumuuzuuuuuuuuuuuu laaaaaaaaaaaaaaaaa yapiyoruuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. biz boyle harika bir ekibiz allah'iz biz allaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh.

ay yapin allah askina yapin da defolun basimdan artik alin araniza bagirta bagirta la'de sikin de rahatlayin bu kart fahiseyi. herkes kiciyla guluyor kart orospunun tekinin pesine dusmuslugunuze :)))))))))))
  • yillarca burada ciddi ve gercek konulari yazdim, hep kufur yedim, hakaret yedim, engellendim, sikayet edildim vs vs. su anda nerede sikimsonik seyler var onlari paylasiyorum, hem guzel mesajlar geliyor hemde begeni aliyor. ha sikimdemi? asla tabi ki, ama insan olarak gerceklere tahammulumuz yokmus. bunu gec de olsa anliyorsunuz.
  • sana doktora yaptirmayacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzz
    orospuyu da la'ye tasiyacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzz
    allahiz biz allaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh

am istiyoruz am am am am am am am am. gercekten tiksinc tecavuzcu ibneler.
  • 3 senedir kapimin onundeler killi amima yalvardi bu hastalikli pic kurulari yeter dus yakamdan yok sana am falan yok git orospunun amini nerede napiyorsan yap kart pezevenk defol artik.
51 entry daha
hesabın var mı? giriş yap