• birkaç aydır severek kullanıyordum mereti ama bu discover weekly olayı son zamanlarda sapıtmaya başladı ya da ben mi yanlış kullanıyorum bunu çözebilmiş değilim. örneğin o hafta bir şarkıyı öneriyor seviyoruz beğeniyoruz listelerimize alıyoruz, iki hafta sonra bi daha öneriyor aynısını ya da mesela johnny cash'den 3 4 şarkıyı sıklıkla dinledim o hafta, 1 tanesi kesinlikle pazartesi listede oluyor. olm tamam epey güzel şey gösterdin de nedir bu kanka metallica diye bi grup keşfettim süper ayakları? şımardı iyice yav.
  • premium uyeligi, bi kereden bi sey olmaz diyip sigara uzatan arkadas gibi. bi fırt cekince birakamiyorsun.
  • ister ücretli ister ücretsiz kullanmaya başlayın bağımlılık yapan bir uygulama.. adamlar torbacı gibi önceden ücretsiz versiyona alıştırıyor, sonra bırakamıyor bir gün ücretli üyeliğe geçiyorsun..
  • birader ben ki eski grooveshark cı biri olarak bu meredi sevdim. fakat bende şöyle bir şey var müzik bende klasör halinde bulunacak birader. arşiv bende önemli olan sırf bu yüzden kullanmıyorum premium üyelik alarak. üstelik vodafone reyiz bana 5 liraya veriyor. umurumda mı hayır. böyle sayfaları çevireceksin o kağıt kokusu pardon bu başka bi konuydu.

neyse ben napıyorum benim mükemmel veya yıllardır kapanmayan bir sitem var. kimseye de söylemiyorum aman yayılır edilir falan kapatılarak diye o kadar ince düşünüyorum. özellikle yabancı sanatçıların albümlerini bu zamazingo dan indiriyorum hemde 320 kpbs mi ne alayı. bildiğin orijinal albüm gibi lan
    istersen flaac olarak indir. hemde bedava.

gönül isterdi cd almak ama çok pahalı amk.
  • zamanında aylık 10tlden premium aldığım, ilk ay benden 10 tl çektikten sonra nedense bugüne kadar tekrar para çekmemiş hizmet.
  • hayatimda gordugum en kullanisli uygulama olabilir
  • 1,5 yıldır severek ve premium olarak kullandığım online müzik stream programı.bazı kişilerin 10 tl yi bile fazla bulduğu, 10 tl ye 26 milyondan fazla şarkıyı oluşturduğun listeleri çevrim dışı olarak da kullanabildiğin ve 320 kbps kalitede müzik sunan über bir program.
  • dünya çapında en çok dinlenen şarkısı lean on iken, ülkemizde take me to church olarak ülkemizin dine bağlılığını bir kez daha kanıtlamış olan servis.
  • içinde radiohead - in rainbows albümünü barındırmayan oluşum.

edit: geçtiğimiz hafta içinde radiohead ve spotify anlasti !!! in rainbows ve a moon shaped pool albümü de artik spotify da .
  • coldplay albümü için herhalde 3-5 ay bekletecektir.

edit: billboard'da albümün spotify'a sonradan geleceği hakkında bir haber vardı. yalanmış. albüm spotify'da, dinliyoum da.
hesabın var mı? giriş yap