• ege yi, şelaleleri, yeldeğirmenlerini, köy evlerini, kuzine sobaları, ev ekmeğini, beyaz peyniri, sızma zeytinyağında kekiği, seyahat etmeyi, keşfetmeyi, yazı, denizi, güneşi, yelkenlileri, gezginleri, deniz fenerlerini, kütüphaneleri, kitapları, kitap kokusunu, roman kahramanlarını, karikatürleri, gece sohbetlerini, tavlayı, çatı odalarını, sessizliği, kahve kokusunu ve çikolatayı seven yazar.
  • bazen öyle anlarda öyle şeyler yazar ki; dersiniz keşke burada olsa da teşekkür etsem doya doya.. öyle sağlam bir kalemi var kendisinin! hiç olmadık zamanlarda tarihe atılmış çeltiklerin insanı, destursuz bağa girenlerin başı belki de.. namı okunmayan destanlarda görüp görebileceğiniz bir kahraman hatta. bir gün tıklayıp girdiğim hatıratından izler kaldı şimdi aklımda. halen de kalmakta.. iyi ki var dediğim dost u şahane kendisi!

bir de bloğu var en güzelinden.. okunası kıvamda. kısık ateşte pişmiş, tam gönüllere layık..

http://stuven.blogspot.com/ "ben telaşları"
  • kelimelerin hakkını veriyor. o yüzden kısa yazıyor. anlamayan anlamasın, anlamak isteyen uğraşsın diyor. oysa onu anlatmaya kelimeler yetmiyor.

hayalleri var, bir gün gerçekleştireceği. gerçekten inanıyor çünkü. dedim işte kelimeler yetmiyor, tek bir kelimeye bırakıyorum gerisini, ordan gelsin..

nazar/#23169516
  • son günlerde gözümde çılgın bediş olmuş yazar. radikal entry'lerin yaratıcısı.
  • bir asırdır tanıyorum kendisini,
    bir asırdır hatırlıyorum..

bir asırdır karşılaştığım öyle nadir iyi insanlardan biri.
    bazen o güzel yüreğini elime alıp sevesim gelir.
    öyle de güzel biri.
  • hoşsohbetli, anaç, biraz oyuncu, iyi kalpli ....* bir yazar*, umarım bundan sonra hayat onun için hiç tahmin etmediği kadar güzel seyreder.
  • sperm yutmak, gece vakti erkeğinin gömleğini ütülemekten zevk almak, yaklaşık 8 saat süren sevişmeler sonunda kah mutfakta kah yatakta erkeğinin kölesi olabileceğini beyan etmek, erkeğinin avuç içini ve bileğini öpmek gibi eylemlerde bulunmak gibi işbu entry yayına hazırlandığı esnada devam eden bir çok aktivitesinden anlaşıldığı üzere aşık bir kadındır. artsın eksilmesin, taşsın dökülmesin.*
  • badilerin bitanesi. hoş muhabbeti ile güne tat katan.
    birde yağmurda yürüme fetişti olmasa tam yüz puan alacak ama var işte elden ne gelir zatüriye falan olacak allah muhafaza.
  • onuncu nesil sabirtasi yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • mesajlardan soyut halde, kendi dünyasında.
hesabın var mı? giriş yap