• olumlu sonuçlanırsa efsane olacak görüşmedir.

kaynak

bu arada talep üzerine:
    (bkz: mertcan kaya için adalet)
  • seyir zevki en düşük futbol ligi yüzünden netflixin ücretinin yükselmesini kimse istemez ve netflix de zaten buna girmez.
    selcuksportsla görüşürlerse birbirilerini tamamlamış olurlar kalite olarak ikisi birbirine denk
  • kim alırsa alsın internet üzerinden yayın yapılmayacağını düşündüğüm hede. normal uydu yayını olur heralde.

ekleme: bu işe talipler olduğuna göre karlı bir iştir. neden devlet trt eliyle yapmıyor? kar marjı minimum olur, fiyat da çok yüksek olmaz. bence harika bir seçim vaadi olurdu. hatta kar etmeden yapılsa bedava bile olabilir. katar kazanacağına ülke kazansın.
  • acunun exxeni varken, netflix e bırakırlar mı emin değilim. inşallah olur dediğim gelişme.

parasını ödediğin bir hizmeti 2021 yılında internette 460p izlemekte ne bileyim yani.
  • netflix gerekli yerlere sakal atmayacağı için olumsuz sonuçlanacak görüşmedir.
  • insallah olmaz dedigim durum, futbol denen pisligin bulasmadigi ana konunun iyi veya kotu diziler ve filmer oldugu bu platform bozulmaz. zaten milyonlarca uyeyi, futbol pisligine bulasmadan almis bu platformda gerizekali degildir.
  • şampiyon olamayan galatasaray 230 milyon tl ile en çok geliri elde eden kulüp olmuş. sanırım sampiyonluk sayıları ile alakalı bir durum bu.

ben beşiktaş daha fazla kazandı diye biliyordum havuzdan ama ilginç. gerçi euro'ya vurduğumuz zaman 23 milyon avro yapıyor. falcao-feghouli-muslera üçlüsünün maaşını anca öder.
  • muhtemelen olursa ücretinin artmayacağı, maç yayını için ekstra ücret alınacağı bir durum oluşur. netflix daha önce hiç canlı yayın yaptı mı bilmiyorum, altyapısı yeterli midir emin değilim ancak görüşmelerin prosedür gereği yapıldığını düşünüyorum. gerçekleşme ihtimali çok çok az.
  • zenci futbolcu var diye ekşicilerin kendisini s.keceği olay.
  • dekoder gibi klasik uydudan yayın ayrı, internetten yayın hakkı ayrı ihale edilmelidir. bu durumda sadece internetten yayın hakkını netfilix'in alması mantıklı olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap