• ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi tarafından az bile eleştirilen dünyanın açık ara en iğrenç şarkısı.
  • bir gün dünyaya dev bir göktaşı çarpması sonucu hayatın sona ermesi riskine karşı başka gezegenlere koloniler kurulursa, o gezegenlerde insan neslini devam ettirecek kişilerin seçilmesinde kriter olarak kullanılması gereken iki şarkıdan biri* *, şöyle ki:

- tabi tabi şarkısı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
    + bence çok eğlenceli bir yaz şarkısı :))
    - beyler, arkadaşa kayaşehir toki'den yer gösterelim.
  • sinan akçil şarkısı.
    sanırım uyarlayan da bu arkadaş #43489489
  • bu şarkının bir yerinde "attığın o taşlar, kafama değil bak nereme geldi" diye beyin siken bir cümle var.

"büllüğüme mi, popoma mı, boşluğuma mı, kulağıma mı, nereme geldi lan?!" diye diye dert sahibi oldum. :(
  • bugün tv'de denk geldiğim şarkı(?), heyooo diyo lan adam şarkıda. sinan akçıl'ın şarkıcı olduğu ülkeden ne beklenir ki. buna da şarkı diyorlar, hatta dinleyen de vardır eminim bu garip şeyi. bok gibi şarkı
  • sinan akçil'in şarkı diye söylediği tuhaf şey. ne olduğunu anlamadım o yüzden şey dedim. hayattan soğudum arkadaş bu nedir yahu..
  • uyarlama gördüm, ama bu ayrı bir felaket.

facia

bate toba mare
  • anasini siktimin servisinde bu saatte maruz kaldigim, kulak kanatan bir calisma. kulakligimi tek bir gun evde unuttum, yarim saattir bu ve turevi sarkilarla basbasayim. amini irzini sikiym kulagim agriyo kulagim. cok kufrettim farkindayim da sinirden kendimi sikicek dereceye geldim kusura bakmayin.
  • tabi tabi kim seviyo belli
    sana akıl da yeni mi geldi

diye bi nakaratı var. ve ne yazık ki power fm sürekli bu şarkıyı çalıyor ve ben de dinlememe gibi bi tercihim varken dinliyorum. kötü alışkanlık.
  • türkiye resmi listesinde bugün itibariyle 3 numarada olan şarkı.

bunu bangır bangır çalanlara müzikle ilgili bir konu oldu mu otorite diye danışmıyorlar mı bi de... ah ahh..
hesabın var mı? giriş yap