• serbest bırakılan bir adet orospu çocuğu barındırmakta olan haber.
  • onu serbest bırakan hakim ile yasayı çıkaran milletvekillerinin analarını teker teker elleyeceksin. yok abi analarının suçu ne demeyin, böyle orospu çocuğu kanun çıkaran adamın anası düzülür. onda da suç var, böyle evlat mı yetiştirilir.

ne güzel ya, sokakta gördüğün kadını elle, ses çıkarmazsa zaten senindir, sonra tecavüz de et. rızası vardı derler, korkmuş demezler.

çığlık atsan edepsiz olursun ya da dayak yersin.

sokduğum ülkesinde içeridekiler, dışarıdakilerden daha suçlu olacak ne yaptı merak ediyorum.
  • yok kardeşim sıkıntı sende veya bizde değil.

adam bizi tüm "baş örtülü bacılarımızdan" soğuttu.
  • kendini burak yılmaz gibi yere bırakan kızdır.
  • olay çok kötü diyecek bişey yok birde yapıldığı yer enteresan. aynı hafta içinde sevgilisiyle yattıktan sonra ben ne yaptım diyip intihar ettiğini sanan, arkadaşlarına bi kutu hap içtim diyen bize gelince polislere gelince sadece 3 tane ağrı kesici içtim diyen salak bir kızda var. yapıyosan pişman olmayacaksın ya da pişman olacaksan yapmayacaksın. bu iki kız arasında iyi ayrım yapmak lazım. ben daha ne diyeyim...
  • tacize uğrayan kadının hissiyatını bir erkeğin anlaması imkansız.
    normalde cevval, hakkını arayan, lafı gediğine koyan biri olarak bilinirim ve doğrudur da. yeri gelir adamın ağzına ederim, hiç çekinmem. gel gör ki taciz anında çok sessiz, çok naçar kalıyorum ben de. bunun sebebi nedir, psikolojik altyapısı nedir bilemiyorum. çok net olarak hissedilen tek şey aşağılanmışlık oluyor. adam seni durduk yere aşağılıyor ve sen karşılığını veremiyorsun. hani biri sana tokat atsa sen de atarsın ödeşirsin. ama tacizciyi nasıl cezalandıracaksın, yaptığı şeyin erkek tarafı için bir karşılığı yok. dövsen sövsen yine yetmez, karşılık gelmez.
    kızcağız belli ki zaten kapalı bir çevrede yaşıyor, korunaklı bir hayatı var. sarsılmış, dengesi bozulmuş. hani dallamanın biri çıkıp da "bir elleme ile de bayılır mıymış insan" filan derse diye söylüyorum, bayılır kardeşim. çok asap bozucu bir şey, tarifi imkansız.
  • anadolu yiğidi bir arkadaşımın taksim'de yanağından travestinin teki makas aldığında kaskatı kesilmişti çocuk, inme indi sanmıştık 10 dakika kendine gelememişti.

o yüzden kızın bayılması, ayılması, delirmesi normaldir.

kızı eleştirenleri, erkek ya da kadın, taciz edilirken görmek lazım.
  • dikkat edilirse kızcağız önce olayın şokuyla bir tepki verdikten sonra birilerine haber vermek için telefonunu çıkarıyor ve aynı anda etrafına bakınıyor belki şahit falan vardır diye. kimsecikleri göremeyince tacizin verdiği aşağılanma hissi bir anda çaresizliğe dönüşüyor tahminimce. olayı kimselere anlatamama, ispat edememe gibi korkular aklından geçiyor muhtemelen. adaletsizliğin insana yaşattığı o iğrenç hissin baskısına dayanamayarak bayıldığına eminim.

ben bir erkek olarak bunu o kadar iyi anlıyorum ki. erkekler anlayamaz demeyin diye söylüyorum. bu his adaletsizlik karşısında çaresiz kalma hissidir. yurt dışında ırkçı bir tutuma maruz kalırsanız da aynı şeyi hissedersiniz mesela. ya da otorite sahipleri bir hiç uğruna sizin hayatınızı karartacak düzenlemeler yaparsa da aynı şeyi hissedersiniz. yaşadım oradan biliyorum.
  • tacizcinin tutuksuz yargılanmasını bir türlü anlayamadığım iğrenç olay. kız baygınlık geçirmiş,yani yaşanan durumdan hem fizyolojik hem de psikolojik olarak etkilenmiş.
hesabın var mı? giriş yap