• atılan paslara zabıtadan kaçan koca götlü çingene karıları gibi koşan futbolcu
  • son yıllarda türk futbolunun yetiştirdiği en modern sağ bek. geçen sezondaki istatikleri parmak ısırtıyor. 0 gol 0 asist ile sezonu tamamlamış, ondan önceki sezon ise 0 gol 1 asist. umarım es es'deki performasını gs'de de sürdürür.
  • bu adam geçen sene berbat maçlar çıkardı. buna kendisi bile itiraz etmez sanırım. ama galatasaray seyircisi de bir türlü eskilerden ders almıyor.

caner erkin diye bir adam vardı, bildiniz mi? hani şu galatasaray'ın 1 sezon sol kanatta oynattığı da beğenmeyip cska'ya geri yolladığı... hani şu fenerbahçe'nin "galatasaray'a transfer çalımı" demek için cska'dan o sezon aldığı, ersun yanal gelene kadar neredeyse hiç doğru düzgün oynayamayan... o adam doğru çalışma ile nereden nereye geldi?

bir futbolcu galatasaray seyircisinden bir kez "kötü" notu oldu mu bitiyor. hatta o adamı kötülemek için o kadar saçma sapan argümanlar getiriyorlar ki, kahkaha atıyorum okudukça:

--- spoiler ---
    172 boyuyla güçlü olsa ne olacak dediğim adamdır. kanat kısa olabilir ama bir bek uzun olmalı, omzunu koyabilmeli.
    --- spoiler ---

(bkz: roberto carlos) (1.68)
    (bkz: dani alves) (1.72)
    (bkz: gökhan gönül) (1.74)

hayır, adamı savunuyor, yukarıdaki isimlerle bir tutuyor falan değilim. ama siz eleştirirken kantarın topuzunu öyle kaçırıyorsunuz ki, aklım almıyor.
  • eskişehirspor'da kalmasını istediğim oyuncu. bu yıl faydalanırsınız, seneye de manchesteri city'e 35 milyon €'ya satarsınız.

erkan zengin'i de seneye 25 milyon €'ya paris saint germain'e satmanızı bekliyorum.
  • yabancı sınırı kalksa fenerbahçe ve galatasaray'a ancak maç seyretmeye gelir. ona da bilet bulabilirse.

amına koydunuz lan ülke futbolunun.

edit: 6 yıldır tebrik mesajları alıyorum evet :)
  • bu arkadaşın bir akrabası ile aynı taburda 1 yıl kadar beraber çalıştık. s-1 izine gidince asli gorevim uhdemde kalmak üzere s-1'lige vekalet ettim. bir gün yurtdışı izin dilekçesi ve planıyla yanıma geldi. hayırdır abi almanya'da akrabalar mı var dedim. evet benim yeğen evlenecek dedi. yeğenim dediği de tarık camdal imiş.

gitti geldi almanya'ya, benim de galatasarayli oldugumu bildiği için imzalı fotoğrafini getirmiş tarık camdal'in. * abi kimle evlendi dedim, o zaman trabzonspor'da oynayan erkan zengin'in kardeşi ile evlenmiş. cekindigini fotoğrafları falan gösterdi inandık *. buraya kadar olan kısım hikaye tabii. can alıcı olayı aktarıyorum: bir akşam aile meclisinde otururlarken söz futboldan açılmış. erkan zengin tarik'a "abi sozlesmeni imzaladın mı, imzaladin. ee hiç kasmaya gerek yok. yap antrenmanını, otur kulübede al parani" demiş. türk futbolcusunun zihniyeti burda da yetisse avrupa'da da yetisse aynı olduğunu istisnalar haric bilin diye yazdım.
  • olm bu adamla kaç yıllık imzaladınız? sözleşme falan zaten uzatılmamıştır da bu transfer olduğunda doğan çocuklar askere falan gitti amk.
  • hala haram olsun, bunun acısı çıkar falan diyen geri zekalılar var. bu 'ilahi adalet' mevzusuna inanan kaldı mı ya? serdar kesimal'a ne oldu ya da şimdiye kadar yatarak para kazananlara ne oldu ki tarık çamdal'a olsun? lan siyasiler ülkeyi soyup soğana çevirdiler onlara bile bişey olmadı.

bırakın bu fakir tesellilerini. haram olsunmuş. kimseyw bişeyin haram olduğu yok. tarık sike sike parasına aldı ve afiyetle yiyecek. elinizden bir şey gelmiyor ve gelmediği için de ilahi bir şeyden ceza bekliyorsunuz. salaklık derecesinde safsınız.
  • haksız yere milyonlar almamıştır. adam zorla galatasaray’a imza atmadı. çift taraflı bir anlaşma bu.
    kızacak birileri varsa, bu tarık değil o zamanki imzadaki sorumlular...
  • fenerbahçe maçında beğendim kendisini. bilmiyorum neden.
    ya sanırım ben gizli eşcinselim amk. eli yüzü düzgün futbolcu olunca beğeniyorum. 3 sezon önceye kadar hakan balta'yı da beğenirdim.
    hani eli yüzü düzgün ya, illa ki bir şeyler yapar, iş yapar. allah benim belamı versin.
hesabın var mı? giriş yap