• gerçekleştikten sonra kara kutusundan para çıkmasını beklediğim olay, kim bilir!
  • boş bir yere düştüğü ve yerdekiler arasında can kaybı olmadığı sürece üzülmeyeceğim olaydır.
  • her türlü akp'ye ve yandaşlarına yarayacak, erken gelen ölümlerin sahiplerini her zaman kahraman yaptığını bilmeyenlerin dualarını ettiği, çığırtkanlıklarını yaptığı farazi kaza. unutmayın ki kör ölür badem gözlü olur. şayet sonucunda ölmezse de yine kar;

(bkz: adnan menderes'in uçağının düşmesi)
  • yazacağım sahneleri hayal edin. seçimlere bir ay kalmış olmasına rağmen tayyip erdoğan miting, toplantı, propoganda gibi fani şeyleri bırakmış ve öksüz çocuklara ana uçağı ile yardım götürmektedir. uçakta o kadar çok yardım malzemesi vardırki, ondan başka hiç kimseyi almamıştır. dış mihrakların yaptığı alengirli bir kumpas sonucu ana uçağı memleketin dağlık alanına düşer. elinde türk bayrağı ile uçaktan tek kurtulan olarak sisler içindeki enkazdan sürünerek çıkar ve "allahın verdiği canı ondan başka kimse alamaz" der. atkısı ve paltosu rüzgarda uçuşan başbakan heyhat kan kaybetmektedir. elindeki bayrağı yere düşmesin diye karnına saplar. bu arada tesadüfen bölgede belgesel çekmekte olan trt1 kameremanları tüm olayları hd kamera ve stereo ses kayıt sistemleri ile beş açıdan kaydederler. tüm dünya öksüz çocuklara uçak dolusu yardım taşıyan bu başbakanın kaderine ağlar. ama o ne, bütün müslümanların duaları sayesinde sabaha iyileşir ve akşam da halka seslenir. bir ay sonraki seçimlerde % 100 oy alır ve karnına saplanmış bayrak başarılı bir operasyonla çıkarılır...

yani anca böyle olur. başka da o uçağa bi halt olmaz
  • başına ateşten bir meteor düşerse çok daha şık olur
  • o uçağın pilotu olsam bu ülke için yapacağım en güzel icraat olacağından düşürürüm lan o uçağı. o zaman türkiye tekrardan yaşanabilir bir ülke olabilir.
  • ikinci bir susurluk kazası vakası olacaktır muhtemelen. içinden neler çıkardı kim bilir.
hesabın var mı? giriş yap