• akp, beykoz, gençlik kolları, there is no brain.

edit: beyruta gidelim mi adlı yazar arkadaşımızın paylaşmamı rica ettiği bir kampanya var. aşağıdaki linkten ulaşınız.

(bkz: 23 nisan 2016 devrim yılmaz'a yardım kampanyası)
  • (bkz: are you sex)
  • we are all brothers, this fight for what
    mountains vote vote vote, roads vote vote vote
  • google translate ile bile elde edilemeyecek bir mallık örneği.
  • başka bir ülkede patlama olduğu zaman sevinen, hatta kendi ülkesinde patlamadan dolayı hayatını kaybeden insanları yuhalayan karektersiz, haysiyetsiz, iki yüzlü çomarların hazırladığı pankarttır.

geçtiğimiz günlerde, brüksel patlamasından sonra şirkette masada oturuyorum. bir yandan kahvaltımı yaparken öte yandan patlamayla ilgili haberleri okuyordum. sabah 9 civarıydı. yukarıda belirtmiş olduğum tüm özellikleri fazlasıyla kendisinde barından iş arkadaşı var. kendisinden kısaca bahsedeyim siz gerisini tahmin edin. ben bir kaç defa bu çomarla yurtdışı görevine gittim. vardığımızda yaptığı ilk şey internette o bölgenin pavyonlarını, barlarını aramak. bir iki bara gittik, fırsat bu fırsat deyip (çünkü türkiye’de akp’li ve muhafazkar) hayvanlar gibi içip kızların orasına burasına bakıp türkçe’den pis pis laflar etmek.

her neyse masada oturuyorum, etrafta bir kaç mesai arkadaşı var. bahsettiğim bu çomar geldi ve söyledi ilk şey buydu: lan varya brüksel’deki patlamaya çok sevindim. iyi oldu bu şerefsizlere!

şok olmuş bir yüz ifadesiyle kendisine baktıktan sonra diyalog şöyle devam etti.

ben: bunun neresine seviniyorsun?

çomar: seviniyorum işte, onlar da ölsün biraz.

ben: hımmm. peki saldırıyı yapan kim?

çomar: işid yapmış.

ben: peki bu terörist örgütün yaptığı saldırılar ve katliamlar islamiyete mal edildiği zaman, ‘’ama gerçek müslümanlık bu değil, bunlar da gerçek müslüman değil.’’ diye ağlayan sen değil misin? nasıl olur da gerçek müslüman bunlar değil dediğin örgütün yaptığı katliamlara seviniyorsun? üstelik onca masum insan ölmüşken. şimdi bana kimin gerçek müslüman olmadığını söyle, katliamı yapan işid mi yoksa bu katliama sevinen sen mi? bunu netleştirelim lütfen.

sonra baktım bu ağzından anlamsız anlamsız bir şeyler geveleyip götüm götüm uzaklaştı.

anlayacağınız bunların tiyneti ve cibiliyeti budur. çok şahit oldum buna, bir grup akp’li seçmen bir araya geldiği zaman akla hayale gelmeyen şeyler söylüyorlar. bunlar mecburiyetten işid’e karşı çıkıyor yoksa kendileri işid’in yan sanayisi. çok değil bir iki tevhid seansına girseler canavar olup çıkar. hepsinde bu potansiyel var. karektersizler şimdi çıkmış olmayan vicdanlarıyla yok neymiş terörün dini, ırkı, milliyeti yoktur pankartı asmaya çalışıyorlar. hassiktirin oradan! hassiktirin!
hesabın var mı? giriş yap