• trendyol'un yaptığı en doğru çalışmalardan bir tanesi fotoğraflı yorum sekmesi. herkes alacağı kıyafeti, ayakkabıyı ürünün görselini ekleyen tüketicilerden inceleyerek alışverişini yapıyor veya vazgeçiyor. alırken de almazken de görerek içine sinerek yapıyorsun alışverişini. buraya kadar çalışma gayet güzel. ancak bana göre mekanizmayı farklı çalıştıranlar var.

eşime sevgililer gününde güzel bir elbise almak için girdim trendyol'a. beden ölçüleri belli. muadil kişilerde nasıl durmuş kumaşın görseli kalitesi nasıl diye bir bakiyim dedim. millet instagram ekran görüntüsünü atmış, resim çekmiş yüklemiş sol üste isim soyisim yazmış paintten. bir tane resimde elbise görünmüyor iç çamaşır dekolte olduğu gibi. aynı şey ayakkabı içinde geçerli. giymiş ayakkabıyı komple bacağını çekip atmış abla. ayakkabının uç kısmı ancak görünüyor. millet tinder'a instagram hesabı yazardı takipçi kasmak için şimdi trendyol'u kullanıyorlar.

saçma sapan sürüyle görsel var. bende gıcık oldum güzel bir kol saati aldım geçtim. yapılan güzel hizmeti gereksiz emellerine alet ediyor millet. trendyol, hizmet kalitesi artırmak için fotoğraflı yorumlarını denetleyerek yayınlarsa daha iyi olacaktır. ürünün özelliklerini, kalitesini aktaran yorumlar arada kaynayıp gitmez bu sayede.
  • no ss no güven
  • varlığına katıldığım teşhircilik.

makyaj malzemesi yorumlarında tamamen alakasız şekilde çocuğunun fotoğrafını koyan gördüm. yine aynı yorumlarda "bilmem kaç saattir ağlıyorum, gram akma olmadı" diyerek ağlarken çektiği fotoğrafını iliştiren var. yorum fotoğraflı da olsa fotoğrafsız da olsa instagram hesabı vermek zaten allahın emri. bir de şimdi beğenilen yorumlardan puan kazanma çıkmış, "yorumumu beğenirseniz sevinirim"ler türemiş. her bir şeyi böyle böyle çirkinleştiriyoruz biz millet olarak.
  • rezalet ötesi, link nerde link !!!.
  • (bkz: aliexpress) te de var. osbirciler için sağlam malzeme oluyor.

edit: hemen bir osbirci damlamis altlarda.
  • arkadaşlar link yok link. biz şimdi buna nasıl ikna olup size destek verelim ? *
  • çok şükür bugün de dünyayı kurtardık.
    alma oradan, tü kaka orası. abdest filan kaçırıyo.
  • sosyalleşmek için çıldıran türk halkının kendini dışa vurumudur. istanbul'da bile dışarıda sosyalleşmek farklı insanlarla tanışmak giderek zorlaşmışken türkiye'nin diğer illerinde durumun daha vahim olduğunu söyleyebiliriz.

insanlar bir şekilde kendini göstermek, iletişim kurmak. beğenmek ya da beğenilmek istiyor. bi yandan işini düşünen de olabilir tabi. velhasıl türkiye'deki baskının kalkıp insanların rahatça sosyalleşebildiği, sokağa çıkabildiği, cafeye cluba gidebildiği günler geldiğinde trendyol'daki sikko foto paylaşanlar da sosyal medyadan kafasını kaldırmayanlar da azalacaktır.
  • teshirciler, ilgi orospulari ve onları besleyen abazalar yüzünden her şeyin boku çıkmış durumda.
hesabın var mı? giriş yap