• kötü niyetli ama ondan daha da büyüğü cahil.

inönü'ye hakaret eden paylaşımıyla ilgili olarak:

1. libya, oniki adalar, balkanlar vs lozan'dan evvel, hatta 1. dünya savaşından evvel elden çıkmıştı.

2. birinci dünya savaşı'nı kaybeden bir ülke zaten o toprakları elinde tutamazdı. zaten daha evvel imzalanan sevr de bunu gösterir.

3. bahsi geçen 129. maddedeki alan ingiliz askerlerinin mezarlığı toprak türkiye'nin ama mezarlığın kullanımı ingiltere'nin.

bir de türkiye oraya inşaat yapamaz ne demek? ölü asker mezarına avm mi dikecekti bunlar? şunların yapmak istediğini ingilizler portsmouth'taki türk şehitliğine yapsalar dünyayı ayağa kaldırırlar diyeceğim ama diyemiyorum şehitlik falan salladıkları yok pek zira.

78 milyonluk ülkede bizi temsil etsin diye seçtiğimiz 500 kişiden biri, bu tarihinden bihaber cahil işte. ondan sonra çıkıyor diyor ki devrim silahla değil sandıkla yapılır.

bununla mı yapacaksın. bununla birlikte yapsan yapsan sahanda yumurta yaparsın.
  • irfan değirmenci'den ayarın kralını yemiştir.

" en son işgal kuvvetleri'nin donanması istanbul'daydı film oradan mı başlayacak"
  • nasıl bir insan olduğunu görmeniz için buyurun.

ismet inönü'ye "bizans dostu kahpe ismet inönü" yazan paylaşımı paylaşabilecek kadar insandır.

açık açık söylemek istiyorum;

bu kadın insansa, ben hayvanım kardeşim.
    bu kadın vatanseverse, ben vatan hainiyim kardeşim.
    bu kadın tc vatandaşı olmayı hak ediyorsa, benim aforoz edilmem şart kardeşim.
    bu kadın x ise, ben kesinlikle y'yim kardeşim.
  • bu toprakların kurtuluşu için ömrünü vermiş, kah cephede at sırtında kelle koltukta gezmiş, kah siyaset masalarında dirsek çürütmüş, bağımsızlık savaşımızdaki rolü belli olan, ikinci dünya savaşı gibi bir garabetten ülkemizin minimum hasarla sıyrılmasını sağlayan, şimdinin bazı diktatör heveslilerinin aksine tek parti rejiminden çok partili demokratik sisteme geçişi sağlayan ismet paşa gibi bir adama kahpe diyebilmek için öyle bir "şey" olmak gerekir ki, ne şekilde desek, nasıl tanımlasak her türlü göte girebilir. geçmişini unutup, bu ülkenin tarihinde yer alan gerçek kahramanlara hayasızca dil uzatan herkesi allah ıslah etsin.
  • o değil de son zamanlarda bu tipler arttı. cumhurbaşkanı mı yoksa başbakan mı gaz veriyor, anlamak pek mümkün değil. devamlı osmanlı imparatorluğu diye söylemde bulunan insanlara bazı sorularım var.

- imparatorluk tarihini ne kadar iyi biliyorsunuz?

- imparatorluk tarihinin teşkilatlanmasını ne kadar biliyorsunuz?

- imparatorluk tarihinin, gelişim sürecini ne kadar biliyorsunuz?

- imparatorluk tarihinin askeri, ekonomik, kültürel yapılanmasını ne kadar biliyorsunuz?

- 19. yüzyıl sonları ile 21. yüzyıl arasında osmanlı ve türkiye'nin farkları nelerdir?

- devrim süreci nereden başlamıştır? kimle bitirilmiştir?

- 90 yıllık sözde reklam arasından çıktıktan sonra, eskisi kadar güçlü olabilmenin yöntemleri nelerdir?

- türkiye yerine osmanlı, ismi gelince devlet kendi kendine dünya gücü mü olacak?

- osmanlı imparatorluğu'nun 15. yüzyıl ile 18. yüzyıl başlarına kadar dünya gücü olmasının sebepleri nelerdir? bu sebepler ile bu zamanda güçlü olunabilir mi?

- üretim olarak bir iki beyaz eşya firması hariç, dünya markası olamayan bir ülke, nasıl eski gücüne kavuşur? devlet başkanlarını, karşılama törenleriyle mi, güç bizim elimize geçecek?

daha 100 tane soru sorabilirim? 5 tane soruya cevap versinler, yeter.
  • bu zat "kahpe inönü" diye paylasimda bulunuyor, bu zati destekleyen bazi orospu cocuklari da "niye küfür ediyorsunuz fikir özgürlügü yok mu" diyor.

bunlarin beyinlerini tinerle yikamislar. haysiyetsiz ilkokul terk akil yoksunlari.
  • kılık kıyafete bakılırsa yaşasın cumhuriyet, verdiği demeçlere bakılırsa çok yaşa padişahım insanı, klasik akpartili..

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27972573.asp
  • icimdekileri buraya yazsam gg olur bu kadin hakkinda. soylemeye gerek yok, akp'ye cok ama cok yakisan birisi.

milletvekili oldugu cumhuriyeti reklam arasi olarak goren saygisiz ve terbiyesiz insan. en hafif tabirle sunu diyorum: defolup git o meclisten o zaman.
  • sanırım kendisi liste dışı kalacağını önceden tahmin ediyordu. bu çıkışlarıya kendini göstermek, mesaj vermek istedi ama yeterli gelmedi. umarım kendisini siyasetin hiçbir alanında görmeyiz.
  • "okunması gereken" bir açıklamanın sahibi. yazar entelektüel birikimini metne yansıtmış. osmanlı'nın yıkılış sebebini bu kadar net ortaya koyabilen bir insan şu ana kadar ortaya çıkmamamıştı. hakikaten müthiş bir zeka. bu arada anlamazsınız diye belirteyim, "tabiki?" cumhurbaşkanımızın zekası bahsedilen zeka.

şakası bir yana da cumhurbaşkanımız , bütün ak parti grubunun zekasını üzerinde toplamış herhalde başkasına zeka bırakmamış.
hesabın var mı? giriş yap