• buradan görülebilir:

video

eee, bu işler böyle.

(bkz: acıma yetime döner koyar götüne)

(bkz: liboşlara kına gönderelim)
  • malum zihniyet nedir deseler işte tam olarak bu videodakidir.. bu yüzden bu fasistlerden bir an önce kurtulmak gerekiyor..

tam tersi bir durum olsaydı, malum partinin oyu en az %3 artmisti.. her gün tvde olurdu,şahsım tarafından videolarla yavaş çekimle anlatilirdi.. ama durum bu olunca, normal karşılanacak bu halk tarafından...
  • muhtemelen o gün görmemiş kocası kendisini tatmin etmek yerine, dışarıda kadınlara hayvan gibi baktığı için sinirden kudurmuş ve bunu da dışa vurmuş kara cahil bir kadının hezeyanı. bunlara bir yandan da üzülüyorum. hayali bir kafes içerisindeki o vasat hayatlarını yaşarken, diğer kadınların özgürce giyinmesini ve eğlenmesini sindirmekte zorlanıyorlar.

yine de bu zihniyeti biraz tanıyorsam eğer, bu durumdan bile kendilerine mağduriyet çıkarabilirler.
  • (bkz: yetmez ama evet)çiler, nasıl eğleniyor muyuz?
  • (bkz: sanane)

daha düne kadar "türbanıma dokunma laik bir ülkedeyiz" diyenler, bugün açık giyinen insanlara karışır olmuşlar.
  • aslında istemeden, nasıl da zorla kapatıldığının ve bunun acısı ve kompleksinin dışa vurumunun bir göstergesi denilen bir olay.
  • aslında o kadar çok istiyor ki onlar gibi giyinmeyi, ama mahalle baskısının dışa vurumunu da kıskandığı şeye saldırarak dile getiriyor...ben acıdım şahsen içinde bulunduğu durua...
  • olayın kendisinden çok görüntünün niye buzlandığını anlamadığım saldırı.

halbuki böyle hayvanlar afişe edilmelidir.
  • kime göre açık giyinmişler. 30 derece sıcakta her tarafını örten birine göre her şey açık.
    başlığın adını doğru koyalım:
    olay bir yobazın seküler insanlara saldırmasıdır.
  • insanların hayatına müdahale etmekten nasıl haz alıyorlar. bence asıl amaç laf atayım da karşılık versin terbiyesiz olduklarını rahatlıkla söyleyebileyim.
hesabın var mı? giriş yap