• (bkz: nevzat aydın)
  • ozan güven beni instagramdan engellemişti. o poz öyle mi verilir dalyarak? yazmıştım. 100 beğeni aldı yorumum. adam beni engelledi. çok üzülmüştüm.

16 yaşında adam editi: olum yapmayın lan adam komple hayatıma kayacak fjdjsjsj burası da baya tutmuş.
  • ayşe özyılmazel. ali taran meselesi idi ne yazdığımı tam hatırlayamiyorum bile
  • özge özpirinçci.

de bağlacını yanlış yazmıştı, uyardım kibar bir dille. engelledi bi de dalga geçti “bi de bunlar var twitter’ın tdkcıları” minvalinde. o gün bugündür sevmem, basit biri olduğunu düşünürüm hep. aslında bence iyi insan, eğilip bükülenlerden değil en azından; ama basit işte birazcık. hala denk geldikçe dikkat ederim mecralarda aynı tas aynı hamam.

edit: soy ismi özpirinçci imiş onu düzelttim. daha isimde “sert ünsüzlerin benzeşmesi” kuralı ihlal edilmiş, salaklık bende ki bağlaçlara takılıyorum.

edit 2: beni haksız çıkarmadığın için teşekkürler ösgecim
  • osmanlı ocakları başkanına çok manidar bir çift laf söylemiştim. kendisinde küfür etkisi yaratmış olacak ki 2 saat sonra baktığımda engeli yemiştim.
  • kaddafi
    saddam
    obama
    trump
    fenerbahçeli cemil.
  • benim için çok büyük gurur, ilelebet engeli kaldırmaması dileğiyle:

(bkz: halil söyletmez)
  • yazmayayım dedim ama dayanamadım;
    zamanın başbakanı
    zamanın cumhurbaşkanı
    zamanın başkanı
    şimdinin her şeyi
    var mı benden değerlisi*

yoğun baskı üzerine gelen edit: hayır silivri'de değilim ve oraya telefon sokulabileceğini de zannetmiyorum. olay tamamen yanlış anlaşılmaydı, tamam devam zamanlarında bot hesapların devam ısrarını fotoğraflayıp kendileriyle paylaşmıştım. kötü bir niyetim de, davranışım da yoktu halbuki.
  • yılmaz morgül teskeren pembe mi diye sordum engelledi :) (bkz: pembe teskere)
  • haşmet babaoğlu. hem de soktuğum lafa "o sana yakışır" diye cevap verip öyle engelledi:)
hesabın var mı? giriş yap