• (bkz: halil reçber)
  • buğra gülsoy
  • çok ünlü olmasa da yeşim salkım . sonra hesabımı kapattım..muteleyip, bastım engeli.
  • (bkz: abdülkerim durmaz) ne yaptım kendisine hiçbir fikrim yok, profilimde fenerbahçeye dair ne iyi ne kötü hiçbir şey yok üstelik iyiyi kötüyü bırak fenerbahçeyle ilgili tek bir şey yok. gerçi engeli yediğimi nasıl öğrendiğimi de bilmiyorum ama neyse
  • taa sosyal medya adlı tv programının trt' de yayınlandığı tarihlerde serdar kuzuloğlu tarafından engellenmiştim. adam hala da kaldırmadı engeli ne kindarmışsın be serdar kaldır artık şu engeli abicim...
  • sagopa kajmer engelledi beni zamanında lan.
    cezaya mı benzetti yoksa sansara mı anlamadım.
  • ösym, 4 yıl önceydi
  • nihat doğan gururum olur onun tarafından engellenmek

edit : takip etmiyordum bir gün, bir an bile etmedim de. retweet yoluyla tweetinden haberdar olup, mention atmıştım. dangalakça mesajlar yazmayın rica edeceğim.
  • abdullah gül
  • üst edit : hatırladığım isimleri aklıma geldikçe ekleyeceğim.

tuğçe kazaz : ismi lâzım değil bir kanalda yunan ekonomisi ve siyaset bilimci olarak konuştuğu yayın linkini atmıştı. bir soru sordum engelledi!!
    soru da şuydu : "eski bir yunan gelini olan size bir soru sorabilir miyim? çipras-mipras, ohi, mohi. sizce nolcak bu yunanistanın hali? "

nihat hatipoğlu : ilk engellenmem ramazan ayında gene tibitırda çoşmuşken oldu. "hocam devletten kiralanan otele kaçak kat çıkıp para kazanmak helal midir? " yazdım. cevap vermedi engelledi.
    ikinci engellenmem ise komedi. başka bir ateist arkadaş buna hodri meydan çekti. gel senle istediğin kanalda, istediğin yerde dini program yapalım dedi. engellemiş onu. "hocam yemedi demi! " yazdım. gene engelledi aq. :))))

yıldız tilbe : ateistlere sataşınca cevap verdim. kaçınılmaz son belli.

kadir mısıroğlu: öldüğün gün pamuk değil, sıcak silikon tabancası ile silikon sıkacağım dedim. (halla halla ne dedim ki şimdi? bu kadar kızacak ne vardı acep?)

uğur dündar : bu niye engelledi aq. halen çözemedim.

niran ünsal : inceden bir laf dalaşı sonrası engelledi.

müslüm gündüz * : sebebine gerek yok. direkt lâf soktum bir twitinden dolayı. hem yobaz, hem hain, hem de yalama uzmanı. :)

bir de chpli milletvekili. ismi pek lâzım değil. beylerimiz milletvekili olmuşlar diye kendilerini eleştirilmez sanıyorlar. oy verdiysem eleştiririm de. övgü varken iyi, eleştirince tu kaka!!!)

tülay kumaşçı : adnan oktarın kediciğine o eşşiz ve derin bilgisine sığınarak dini bir soru sordum. benim gibi bir ateyize cevap veremedi, engelledi.

not : twitter hesabını 2 kez 10k iken kapatan spor.
hesabın var mı? giriş yap