• adam gibi adamların, adamlığın çetelesini tutmuş, etrafında 7 tur atmış adddammmmmm'ların "hafif ve kadınsı" bulduğu bira.

aynı tayfa miller için "kız birası" da diyor. ne kadar hayattan keyif almayı bilmeyen, 2 kere başı okşanmamış herif varsa errrrrrrkekliklerini biralar üzerinden bile göstermeye "çalışıyor".
  • tadı gerçekten çok hoş iç gıdıklatıcı,dostla arkadaşla dışarıda içmelik bir bira. 45 cl ve alkol oranının %4.1 olmasını göz önünde bulundurarak 6.95 tl fiyatıyla bence fiyat performansı yüksek bir bira olmuş. öyleyse ben de varım!
  • "anadolu efes biracılık ve malt san. a.ş." sözüm size;

şu varım markanızı ve ürününüzü ambalaj yahut hacim, içerik olarak kesinlikle eleştirmiyorum. fiyat politikanız, pazarlama stratejiniz, ürün konumlandırmanız muazzam. gel gör ki iflah olmaz bir bira tüketicisi olarak nihai ürününüzün derecesi şahsımı ve aynı doğrultuda düşündüğümüz tüm tüketicileri tatmin etmemekte. 45cl telafi edilebilir fakat %4,1'lik alkol hiçbirimizi tatmin etmiyor. gelin siz bunu hiç olmazsa %4,9'a çıkartın. varsın fiyatta %10 artış göstersin alırız.

siz bunu bir düşünün. belki bu fikir ürün çeşitlendirmede bir avantaj bile sağlar size. karınıza kar katabilirsiniz.

tanım; güzel ancak birakolikler için yetersiz bira.
  • içilen en kötü bira benim için.
  • önce üç tane alıp sepete koyduğum süreç bi daha mı gelecez dünyaya beyaaa diye üç kırmızıyla sonlandı. yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. psikolojik olarak insan şüpheye düşüyor.
  • hafif bir bira ancak bi boka yaramaz. verilen paraya yazık.
  • alkol oranı 4.1 baş ağrıtmaz mideyi yormaz sıkıntı vermez sizi rahatlatacak bir biradır varım. lezzetlidir içerken biraz miller havası içtikten sonraki heineken kafası benden söylemesi. fiyatıda makul. içerken benim gibi soulful house muzik dinleyip sevişecekseniz için yoksa bi bok anlamazsınız.
  • %4.1 alkol orani ve 450 ml olmasiyla alkol maliyetini %5 lik 500 ml bira ile karsilastirirsaniz hic de fiyat cazibesi yok. hatta ayni kafayi bulmak icin daha fazla kutu almak gerekmesiyle 1 adim geride benim icin...
  • gazoz niyetine çakılacak bira. illa sarhoş olmak için içeceğiz diye bir şey yok, yemeğin yanında da bira içen insanlar var ya da yemek yaparken keyfim yerine gelsin diye çakılmalık. hafif keyfim yerine gelsin diye çak iki tane geç.
  • allahım bu nasıl bir bira tadı.... sodaya meyve suyu katılmış gibi ama dün akşamdan kalan bira üstüne. bir ara evde bira yapmıştım. olup olmadığını erken zamanlarda kontrol ettiğimde aldığım tadın bozuk hali gibi. ekmek pişmemiş içi çiğ gibi.
hesabın var mı? giriş yap