• (bkz: cem yılmaz)
  • (bkz: ibrahim tatlıses)

edit: ister eksileyin, ister ibrahim tatlıses'ten nefret edin.
    ben de tatlıses'e bayıldığım için yazmadım zaten.vukuatları ortada.
    ancak, bu ülkede ölümü manço veya sunal kadar etki yaratacak tek adam ibo'dur.
    bunun aksini düşünmek, türkiye hakkında zerre bilgi sahibi olmamak demektir.
    sözlükte sevmeyeni, ölmesini bekleyen çok.burada üç beş ergenin yazdığına kanmayın zira türkiye, sözlükten ibaret değil.
    halk ibo'yu sever.

mfö yazmış biri de.
    mfö'yü üçü bir arada kahve sanıyor galiba.
  • (bkz: şebnem ferah)

bir de tam tersi hissi yaratacak, ama benzer etkiyi yapacak baska biri daha var; ama simdi ismini acikca yazip kendisini ulu orta rencide etmek istemem.

(bkz: üç harfli)
  • (bkz: munir ozkul)
  • keşke hiç biri ölmese, ölüm olmasa, sonsuza dek beraber mutlu olsak derken bile insanın içindeki bencilik nasıl belirgin bir şekilde fark ediliyor.

hangi canlı ölürse ölsün üzülmüşümdür, ama bunun önüne geçilemez.

tanım: ölen ölür kalanlar bizimdir.
  • şener şen olabilir cüneyt arkın olabilir. sevilen saygılı biri olarak beyaz olabilir. ve kimse programlarını izlemiyorum dese ve burun kıvırsada mehmet ali erbilolabilir ve cem yılmaz
  • (bkz: münir özkul)

ne zaman sol framede adını görsek korkmuyor muyuz ?!
  • (bkz: hayko cepkin)

anlayamazsınız...
  • kişiden ziyade zamanın ruhuyla alakalı konu. hem barış manço hem kemal sunal beklenmedik bir zamanda vefat ettiler. hastalık yoktu yaşları ilerlememişti. üstelik bunların ölüm zamanları da şimdiyle benzer değil. tek kanallı dönemden yeni çıkmış neslin ezici üstünlükte olduğu zamanlardı o zamanlar. onlarla büyüdü o zamanki nesil çünkü. mesela gerçekten de orhan gencebay, o yıllarda ölse benzer durum oluşurdu ama şimdi pek sanmıyorum. dakika başına gündemin olduğu, en fazla bir ay popüler olan şarkıcıların sanatçıların olduğu, belki toplumun yarısının haberinin bile olmadığı sanatçıların olduğu günümüzde bu etki kolay kolay olmaz. şener şen bile şuan aynı etkiyi yapmaz sanırım. toplumun tamamını etkileyecek, günlerce konuşulacak tek bir ölüm var şuan. tayyip erdoğan. :)
  • (bkz: neşet ertaş) yapmıştı. hatta bende vefatı neşet ertaş etkisi yaratacak bir diğer ünlü de tarkandır.
hesabın var mı? giriş yap