• işle alakalı bir mesajı flörte,flörtle alakalı bir mesajı aileye atmak gibi durumları içeren iletişim kazalarıdır.
    "ben değil kuzenim yazdı" yalanının da pek kurtaramayacağı durumlardır.
  • o zaman hodri meydan:

(bkz: whatsapp'ta mesajlaşırken yapılan kazalar)

hangisi daha fazla acaba
  • hocalar hakkında konuşurken, hoca ya geçirmeli mesaj yazıyordum sohbet grubuna.
    hocaya yollamıştım.
    işte o an ölmek istedim.
  • çok önemli bir müşterimize ok işareti yapacağıma orta parmak göndermiştim.
  • (bkz: whatsapp grubuna çükünün fotoğrafını atan müdür)

(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)

edit: adam tutmuş kaç kişilik eğitim grubuna çükünü atmış siz hala kalp attım, gülücük attım diyin.*
    azcık yürekli olun, kaza olacaksa da böylesi olsun.
  • iş yerinde 3-5 kişinin bilmesi gereken bir evrak işi vardı. en son evrakı ibrahim ustaya atıp mevzu bitecekti. ama şöyle bir durum oldu,
    telefonda 2 adet ibrahim usta var ancak ben soyadlarına dikkat etmedim. (biriyle aynı yerde çalışıyorum. aynı yerde çalışana atmamam gerekiyor.)yaptığım hatayı fark etmem 1-2 dakikayı alsada hemen mesajı silip "kusura bakma usta yanlışlıkla yazdım" demiştim. gördü mü? görmedi mi? bilmiyorum. gördüyse de çokta sikimde değil gerçi.
  • danışman olarak çalışıyorum. çalıştığımız firmalarla genelde whatsapp grupları oluyor. firmalar kuruyor hemen .. neyse bir gece canlı geçişi yapıyoruz. firmadan da biri yapması gereken adımları eksik yapmış geçiş patlamak üzere ben de tam o sırada ekip arkadaşıma yaa nasıl böyle bir şey olabilir ana fikirli bir şeyler yazacakken gruba yazmışım :) konu çok ortada ama bir cümle daha yazsam sözleşmemiz o gece fesh edilirdi. gönder'e basarken fark etmiştim. o saliselik stresi unutamıyorum :d
  • mesajı herkesten silmen gerekirken yanlışlıkla benden sil yapmak.

artık mesajı herkes görüyordur, sen hariç herkes.
  • iş için oluşturulmuş gurupta bir abimiz,
    aldığı ve zor kullandığı telefonundan :
    ''içtikten sonra bi öpeyim mi?'' tarzı ve devamı bende saklı bombayı yolladı guruba.
    aman abi,
    o yazdığını hemen kaldır diye aradım.
    benden sonra diğer arkadaşımda aramış.
    mna... nasıl yaaa.... ben bunu nasıl silecem şimdi? rezil oldum desene diye tarifimizle sildi mesajı ancak,
    günlerce arayıp: ''gördümü ki herkes? gitti karizmam desene!'' diye,
    o resmi guruptaki mesajın, etkilerini araştırdı.
    az çakal değilmiş diye düşünüp tebessüm ederken:'' yok abi ne olacak? kimse görmemiştir, hemen sildin zaten!'' diye tebessümle ikna ettik.
    abi az değilmişin.
    itiraf edeyim: ''ben gördüysem, patrona kadar herkes gördü ama önemli değil.
    kadın üyeler gördüyse, baya fena söyleyeyim...
  • son zamanlarda güldüğüm şey

gelen mesajlar üzerine not: arkadaşlar ekran görüntüsündeki mesajlardan birinin altında gönderilmedi yazıyor.
hesabın var mı? giriş yap