• word dosyasinin ciktisini alin, sonra taratin.
  • convertio isimli siteyi kullanın
  • 2007 word için konuşursam,bir eklenti yükleyerek rahatlıkla yapılabilir
  • fırst word problem. where is that marvelous fucking benjamin button.
  • ben eğilip monitöre fısıldayarak çeviriyoruz diye biliyorum.

tanım:sayesinde save as yaparak convert edebildiğimizi öğrendiğimiz dahiyane başlık.
    (bkz: stroke of genius)
  • word dokümanını en az 10 yıldır pdf olarak kaydedebiliyoruz. "farklı kaydet" diyip dosya türünü pdf seçmeniz yeterli.
  • adobe bunu neden beceremiyor. tablolardaki çizgiler metinler yok oluyor her defasında bir şeyleri bozarak pdf ye dönüştürüyor. kafayı yedirtirler adama.

edit: çıktı alınca ve sayfa boyutunu büyütünce gayet norma l görünüyor, belki bir uğraşan çıkar diye editliyorum.
  • benim kullandığım yöntem şudur,
    microsoft word'a girin çevirmek istediğiniz dosyayı açın üst menüden dosya seçeneğine tıklayın sonra farklı kaydet yapın önünüze çıkan pencereden dosya türü bölümünü pdf olarak ayarlayın işte bu kadar.
  • 100tl gibi cüzi bir ücret karşılığında yapılabilen oldukça zor, yorucu ve uzun süren işlemdir.
  • dosya menusunden, disari aktar secenegine gelin. pdf/xps belgesi olustur seciliyken yan tarafinda pdf/xps olustur tusuna basin ve yeni halini kaydedin bu kadar.

edit: farkli kaydet secenegindeki pdf olarak kaydet, nadir olsa da bazen hata cikarabiliyor. yazim kilavuzuna uygun olmasi icin duzenledigim tezlerden biliyorum. bir de hakikaten bu kadar basit olay icin cok fazla entry girilmis. cok zorlanan olursa belgeyi yazdir seceneginde microsoft pdf secsin yaziciyi. (bkz: swh)
hesabın var mı? giriş yap