• bedelli bekleyen ünlüler kervanındanmış bu arkadaşımız ve bedelliye karşı çıkan arkadaşlara verilecek en güzel örnektir kendisi. size soruyorum a dostlar bu adam bedelli yapmasın da kim yapsın, bu adam bedelli yi beklemesin de kim beklesin. karısının eski kocasına askerde iken yaptıkları malum iken bu arkadaşımız bedelli askerlikten medet ummasın da kim umsun. bana göre türkiye sınırları içerisinde bedelli askerlik kanunu en çok bu arkadaşımızı mutlu edecektir.
  • bir sonraki çocuğunu, zevcesi pınar altuğ'a külfet olmasın diye kendisi doğuracak.
  • su an napiyor, nerden para kazaniyor merak edesim tuttu :/

turkiye'nin ilk unlu stay-at-home dad'i olabilir bence.
  • soyismiyle ilgili afacan yakıştırması yapıldığı dönemlerde, şenay düdekgillere konuk olup, o gri garip saçlı hanıma "ben sizin soyadınıza düdük desem nasıl olur" diyerek ayar veren kişidir.
  • hakkında mahalle kadınının dahi yapmayacağı tarzda ve içerikte dedikodu yapılan adam. ne kadar ayıp ve çirkin.
  • mesleği nedir, ne mezunudur, ne iş yapıp, neyle geçindiğini, neden ünlü olduğunu merak ettiğim tiplerden biridir...
  • kimse yazmamış ama 15 kadar off-road araç ile afad izni dahilinde köylere yardım malzemesi taşımak için deprem bölgesine gitmiş.

kamyon ve tırların gidemeyeceği yerlere ulaşmaya çalışacaklarmış, değerli bir çaba.
  • bedelli kendisine vurmamıştır, çok kötü oldu çok.
  • hemen hemen aynı yaştayız. ben de aşıktım pınar altuğ'a. bende gülerken ağzım yamuluyordu. ama ben entry girerken o şimdi karısıyla aynı battaniyenin altına giriyor. beybi feyslim.
hesabın var mı? giriş yap