• yahoo'nun finans sitesi. bütün dünya piyasalarındaki endeksler, pariteler, faiz oranları bulunabilir. http://finance.yahoo.com/
  • bütün dünya pariteyi euro/dolar şeklinde verir iken; ana sayfasında dolar/euro şeklinde verip insana 1/x işlemi yaptırtan site.
  • csv olarak data cekmenize izin verir sizde bunu link to external data seklinde excel ya da openoffice icine koyup update suresini ayarlarsınız . anlık takip ekranınız hazır olur . karınız zararınız falan fisman . ozellikle emtia ve doviz icin . bist 15 dakika gecikmelidir orası ayrı .

ha bu arada dolares ucmus yine geceden sabaha .
  • piyasalar kapanınca buradan takip oldukça nitelikli. onun dışında da şu günlerdeki gibi ani pik yapan kurları takip açısından da başarılı
  • gram altının sembolünü bilenlerin en yakın şubeme rücu etmesi rica olunur.
  • uzun zamandır aramakta olduğum uygulamanın tam olarak kendisi.
    bu uygulamayı benim için bu kadar aranır hale getiren gösterdikleri piyasa verileri, haber akışlarından ziyade portföy görüntüleme açısından sağladığı kolaylık.

izah etmek gerekirse türk borsasında, abd borsasında ve kriptopara borsalarında işlem yapmaktayım. ve bunların hepsini aynı firmalar aracılığıyla yapmam mümkün olmadığından genel bir portföy bilgisine sahip olmak için her bir aracı kurumun uygulaması üzerinden aldığım bilgileri bir araya getirmem gerekiyordu.

ancak bu sistemde size bir porföy yönetim imkanı vermişler ve buna nasdaq'ta işlem gören hisselerin yanı sıra kripto paraların ve bist'te işlem gören tüm hisselerin de maliyetleriniz ve elinizdeki adetleriyle eklenmesini sağlamışlar. bu şekilde farklı noktalardaki varlıklarınızı ekleyebiliyor ve günlük, haftalık olarak kazançlarınızı düzenli bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

burada en hayran kaldığım özelliğiyse şu. mesela türk borsasında 21tl maliyetle; abd borsasında 21$ maliyetle satın aldığım hisseleri ekliyorum. portföyde total durumumu tl bazında görmek istiyorsam dolar olarak eklenmiş yatırımları da tl'ye çevirip bana genel durumumu hiç uğraştırmadan istediğim para biriminde gösterebiliyor.
  • apple finance verilerini burdan çekiyor fakat çekemiyor. dar aralıklardan al sat yapıyorum, yaparken de apple finance'daki verilere güvenerek yapıyorum.
    ee apple finance verileri yanlış meğer yahoo 2 saattir verileri güncellemiyor. ayıp günah.
    tosun mehmetin kazıkladığı çiftlikbank mağdurları gibiyim.
    kim ödeyecek benim zararımı!!! heee
  • apple'ın artık yahoo finance ile yollarını ayırması gerekiyor.

iki gündür sağlam saçmalıyor.

an itibarı ile bir bitcoin 1.5 milyon dolar
    olarak görünmekte.
  • yahoo'nun düşmeyen son kalesi
  • google finanstan daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap