• başlık: deniz baykal kubat jony sins

entry: soldan başlayın

gülmekten karnıma ağrı girdi.
  • bazıları karın ağrıtandır.

başlık: dedem savaş çıktı diye apar topar köye gitti

dedeme dokunmatik telefon aldım, torunlarından birisi de telefona clash of clansı yüklemiş. otururken bildirim gelmiş köyünüze saldırı düzenleniyor diye, adam heyecanla apar topar ilk uçağa atlayıp köye gitti amk.
  • daha önce yazılmış. ama incici eleman entry'i bir çok kez editlemiş. tam olarak entry'i aktarıyorum;

başlık: tayyib dönmeden ülkeyi saklıyoruz beyler.

biliyorsunuz teyyib yurt dışı gezisine çıktı, perşembe gününe kadar da dönmeyecek. biz de bu süreden yararlanarak türkiyeyi elele vererek başka bir yere taşısak ya ? böylece geri döndüğünde bizi bulamayacak, rahat edeceğiz. hem sorun çıkarıp duran tüm komşularımızdan da kurtulacağız..

benim fikrim şöyle; bu gece saat 21.00 gibi herkes bir omuz verecek, ülkeyi akdeniz üzerinden yavaşça cebelitarık boğazından geçireceğiz. sonra panama kanalı üzerinden geçirerek and dağlarının arkasına saklayacağız.. baktık ki, gördü ( adamın boyu 1.85 beyler, ayaklarının üzerinde hafifçe yükselse bizi görür ) bu sefer o geleseye kadar başka yere taşırız..

not: aranızdan "lan cebelitarıktan, panama kanalından nasıl geçirçez koca ülkeyi, sığmaz ki olm" dediğinizi duyar gibi oluyorum, hayatınızda hiç yatak, büyük sunta taşımadınız mı lan siz ? yüklenip dik duruma getirip öyle geçireceğiz...

yorumlarınızı bekliyorum

edit :

1. bazı panpalarımın cebelitarıktan geçerken hatay ilinin zarar görmemesi için önerileri var, dikkate alınacak..
    2. kıçtan takma renault marka motor takılması önerisi var, değerlendirilebilir..
    3. "100 yıllık ülke, çizilmesin sağı solu" diyenler için de önlemler alındı.. ( geyik nakliyat anbarından eşya sardıkları eski yün battaniyelerden aldım, sararız hiç bişi olmaz )

edit 2 :

1. yola çıkma vakti yaklaşıyor panpalar, şimdi herkes en yakınındaki hastane, okul vs gibi önemli binaları gazete kağıdı ile güzelce kaplasın yolda kırılıp dökülme olmasın.
    2. göllerin nehirlerin üzeri dökülmesin diye üzerini stretch film ile kaplamak da iyi fikir, balıklar malıklar da ziyan olmaz amk.
    3. istanbulun anadolu kısmı bildiğiniz gibi hem çok ince, burada oturanlar anadolu yakasını ince kontraplakla alttan üstten iyice desteklesinler. ( izmir karaburun yarımadası, hakkarinin ucu gibi coğrafi yerdekiler de aynı uygulamayı yapabilirler / hataya dokunmayın, orayı kıvırarak geçirecez )
    4. "ankarayı bu sefer denizkenarına koyalım" önerisine pek sıcak bakmıyorum ; düşünün, gideceğimiz yere gitmişiz, tam yerleşme telaşındayız konu komşu bize bakıyo o sırada deniz kenarındaki ankaralı panpalarımdan birisi "ne bakıyon la bebe" dese hoş olmaz.. bi dahaki sefere...

ek edit : gideceğimiz yere yakın olan tanıdığı olan panpalarımın dikkatine :::

malum yol / taşıma yorgunluğu vs oraya varınca kimsede yemek yapacak hal kalmayacak, bir zahmet biriniz en yakındaki pideciye ( şilide nazilli pidecisi var mesela, oranın pidesi güzel ) 35 milyon buçuk kıymalı yumurtalı / 15 milyon tek sade kıymalı / 25 milyon peynirli / 5 milyon da fındık lahmacunu sipariş versin.. yanına bol roka / limon / salata da koysunlar... 85 milyon da ayran söölesin...

siparişe edit : #119912792, 84.999.999 ayran bi kola oldu biladeeer !! lan teker teker söylemeyin istediklerinizi...

zorunlu edit : pm' den "ne zaman yola çıkıyoruz panpa ?" mesajları alıyorum, karadeniz tarafındaki yurttaşlarımız olayı çok yanlış anlamışlar, az önce kırım yarımadasını sökerken yakaladım, onları beklicez mecburen...

efendi adam mode on:
    arkadaşlar, az önce yunanistan başbakanı aradı.. siz aldınız demiyorum ama biz bu taşınma muhabbetine başladığımızda samos ve sisam adaları yerinde duruyormuş ama şu anda yerlerinde yoklarmış, bi üstünüze cebinize falan bakın yanlışlıkla girmiş olabilir adama da ayıp olmasın gider ayak
    efendi adam mode off:
    hangi bin aldıysa çıkarsın yerine koysun amk, arkamızdan laf ettireceksiniz !!!

pm edit : kilisli adam mesaj yazdı, yaşlı anası / anneannesi varmış kıbrısta, kalkamıyorlarmış yerlerinden mecburen onları da alacaz yanımıza o yüzden adana mersin hatay kısmı az sıkışsın, kıbrısı oraya yamayacaz..

apacilongbow un eniştesinin de içinde bulunduğu osmaniye ili kayıptır, bulanların müdüriyete getirmeleri rica olunur..

ihtiyaç editi : arkadaşlar, ülkeyi hafifçe italyaya doğru yaslayarak bırakıp 20 dk ihtiyaç molası veriyoruz.. biriniz altına sağına soluna tahta vs sıkıştırsın da kaymasın... kimse sağda solda kaybolmasın amk, ben ne zaman ev taşısam yardım edenler işin yarısında ortadan kaybolur ona dönmesin...

unutkanlık editi : ya boğaziçi ve fatih sultan köprülerini söktük de vidalarını nereye koyduk amk bulamıyorum ?
    hah, bulundu bulundu bilecik valiliğine saklamışız hiç kimse orayı bilmez karıştırmaz diye...

başlarım bi tarafınıza editi : lan bunu kim unuttu geride ??? kimin bu ??? kimse bişeyini unutmasın demedik mi amk ??? napcam ben bunu şimdi ? sahibi kimse cote d'azur sahiline bıraktım ordan alsın ben uğraşamıyacam !

futbol editi : lan bir ikiniz bi koşu ispanyadan özellikle katalunyadan şööle iyilerinden futbolcu kapıp gelsin, ülke futbolunun hali ortada ( kukubaba ya fikir için teşekkürler )
    ---
    yazarın bugünlük( herhalde ) son editi :

efendi mode on:
    şaka bir yana, oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde sizleri olduğu kadar beni de gülümseten bir yazı oldu bu, hepinize tek tek teşekkürler..

efendi mode off :
    lan sağını solunu kırdınız döktünüz memleketin amk, sizinle yola çıkanda kabahat.. neyse, hepinizin eline koluna sağlık panpalar.. bi sıkıntı olmazsa yarın yeni bir dünya haritasının capslarını sizinle paylaşırım...

04.06.2013 / 1. edit :

destek veren panpalarıma çook teşekkürler *
    inci sözlük ve ekşi sözlükte dünün en beğenilen entry' si seçilmiş, bu sabah rock fm' de mesut süre tarafından tamamı okunmuş...

mutlu oldum, bu süreçte "gülümsetebilme" adına benim de ufak bir katkım olduysa ne mutlu bana...

tekrar teşekkürler dostlar...

rock fm ' deki yayının ses kaydı elinde olan varsa veya bir yerde duyan/gören olursa pm gönderirse sevinirim..

23:20 editi :

her yere her zaman geç kalan abaza icin siftah vakti de aramıza katılmıştır, her ihtimale karşı herkes sağındakini solundakini kontrol etsin bi..

06.06.2013 editi :
    bayburt ili ve bayburtlu adam da aramızdadır beyler, unuttuk sanmayın...

06.06.2013 2. editi :

ülkemizin son durumu :

http://www.gophoto.it/….../txjgg2b.png#.ubdk5xcqyqs

herr neskimsen e teşekkürler
    ---

ciddi ciddi edit : direniş için kan bağışı
    ---

ekşi editi: entryinin başında belirttiğim gibi bu entry daha önce bu sayfada paylaşılmış. ama o entry çok kısa olduğu için ben incici elemanın entrysini komple paylaştım. ama bu entry daha önce sözlükte ayrı başlık olarak yazılıp paylaşılmış. bunu öğrenmem de birkaç arkadaşın uyarısı ve başlığı bana göstermesiyle oldu. sonuçta aramaya inanmayan biri değilim. inciden okuyup genelde yaran inci sözlük entry'leri başlığında paylaştığımız entrylerin ayrı başlık açılıp paylaşılabileceğini düşünemedim.

(bkz: tayyip dönmeden ülkeyi saklıyoruz beyler)
  • http://www.incisozluk.com.tr/e/13364234/ @incisozluk aracılığıyla

beyler yaptığım şey çok mu ayıp

bi cafede mezun arkadaşlar toplanıp geçmişi yadedecektik.. yasaklı yere park ettik arabayı.. sonra ben yanımızda ceza yemiş olan arabanın camından makbuzu aldım kendi arabamın camına koydum... girdik içeri takıldık falan.. çıktığımızda öteki arabaya bida ceza kesmişlerdi ... o arabanın eski cezasını yerine koyup devam ettim...

haram mı beyler...

ve ardından 14 sayfa övgü
  • babam 21 yaşına geldin beni

şaşırtacak birşeyler yap'' dedi. yapıştım dudaklarına.

13.03.2015 10:23 • paranoyakpislik • 1
  • başlık: uyurken cenin pozisyonunda

entry: yatmak yerine yanlışlıkla lenin pozisyonunda yatmışım. allah kahretsin sol yumruğum havada uyandım.
  • almanyada yasiyorum arada kafam estimi clüplere giderim saunaclub gibi yerlere, giris 30-50 euro kadar veriyorsun 15-20 tane hatun ciplak dolasiyor etrafta, havlu veya bornoz veriyorlar müsterilere, haci gibi dolasiyorsun, yeme icme oraya ait, begendigin hatunla anlasiyorsun odaya arkaürüyor isini halledip geliyorsun)

artik bikmistim oralara gitmekten sonucta hep ayni parayi veriyorsun gibiyorsun cikiyorsun ,heyecan yok ugras yok, tatmin etmiyordu beni artik.

degigiblik ariyordum, alman seks forumlarina girmeye basladim, yorumlari okudum abooo dedim tam benlik.

adamlar gitikleri yerlerin adresini, kadinlarin ismini nasil muamele gördüklerini kac para verdiklerini herseyi detayli bir sekilde anlatiyorlar. dedim tamam amk biraz takip edeyim hangisi iyise ona gideyim.

“rollenspiele“ diyor bu gavurlar, türkcesini tam olarak bilmiyorum, yani fantazini canlandiriyorsun o hatunla, bir konu buluyorsun böyle böyle yapacaz sen su rolü oynayacaksin ben de su rolü diyorsun parada anlasirsan kabul ediyor.

neyse bi adres buldum hatunu aradim aksam 6 gibi gel dedi.
    gittim o saatte.
    ben dedim direktör olacam yani okul müdürü, sende tembel ögrenci, burasida kiz lisesi, tabi liseli gibide giyinmen lazim, saclarini filan baglaman lazim dedim, tamam dedi gitti ona benzer seyler giydi üstüne geldi.

oturdum masaya müdür gibi, telefonla ariyormus gibi kizi odama getirin dedim,kiz geldi.
    gel bakalim buraya, ögretmenlerin senden cok gibayetci sinifta rahat durmuyormusun, ögretmenin ders anlatirken sen arkadaslarinin kafasina silgi firlatiyormusun, sonra seni cayciyla görmüsler cayci bacaklarini ellerken frau müller kapi araligindan dikizlemis sizi, ayip degilmi filan dedim.
    (burda hersey dogaclama olmaya basladi)

kem küm demeye basladi.
    olmaz böyle burasi namuslu okul ailenle görüsmem lazim icabinda bu okuldan uzaklasman lazim dedim.
    kiz aglamaya basladi, nolur aileme anlatmayin, onlarin durumu zaten iyi degil, borc harc alip beni buraya yazdirdilar, ögrenirlerse beni evlatliktan reddederler babam döver dedi.

döveceklerini bile bile ne diye yapiyorsun böyle seyler hemen duyulur salak misin gerizekali misin sen dedim.

müdür bey nolur aileme bir sey söylemeyin cezalandirin beni, nasil bir ceza verirseniz verin raziyim ama nolur ailem bilmesin dedi.

tamam dedim cikardim kemerimi büktüm ikiye ac elini dedim.
    yanima geldi gömleginin bir dügmesini acti ve kulagima istersen baska türlü cezada verebilirsin diye kigib sesle fisildadi

orda tepem bi atti, amk kizi, sinif arkadaslarini dersten alakoy cayciyla kiristir, ailenin durumu zaten iyi degilmis,bir de gelmis beni bastan cikarmaya calisiyorsun, lan ben senin baban yastayim, sende bir gün evleneceksin colugun cocugun olacak, senin cocugun sinifin huursu olmasini ister misin dedim, sinirimden ellerim ayaklarim titremeye basladi ayni rahmetli erol büyükburc gibi kendimden gecmisim sinirlendikce sinirleniyorum, kemeri suratina bi salladim saakkk dedi.

manyak misin sen dedi poolizeeii poolizei diye bagirmaya basladi.
    manyak senin sülalen amk kaltagi diye tepigi beline bi kodum saclarindan tuttum suratini yerlere sürttüm, arkamdan iki kisi tuttu beni nerden geldiler bilmiyorum, birakin sunu suracikta gebertim amk huursu beni taciz etti diye bagirirken küt diye kafama bisey indirdiler yere düstüm tekmelemeye basladilar yaka paca disari attilar paramida vermediler :((
  • baslik: hakkinizi helal edin beyler

http://c11.incisozluk.com.tr/…000/2/75752_od97c.jpg
  • başlık:akp yi baraj altında bırakacak formül

entry:caps
  • başlık: behzat ç

--spoiler--
    dııt... dııııt.. dıt dıt.. dıdıdıdı dıt... kerim lan
    --spoiler--
    19.09.2010 22:20 ~ 22:21 • cukko • 17
hesabın var mı? giriş yap