• türkiye güneşi özelleştirdi mi amk

1- niye yarım gözüküyor amk

20.03.2015 11:17 • quad • 1

2- onun da yarısını çaldılar amk. malum zat ve avanesi

20.03.2015 11:18 • hala nick diyo ya • 2
  • baslik: ayakta 69 yapan heykeller ahahahahhahahaha
    entry: http://i.imgur.com/msllh5z.jpg 18+
  • başlık:utancımdan evi terkettim
    @1:babam ; benim kredi kartını iptal ettirecekmiş bi nedenden dolayı, yanına çağırdı, müşteri hizmetlerini ara kartım kayboldu de, öyle deyince iptal ediyorlar dedi, bende tamam dedim, tuşladım numarayı..

salonda babamla annemin dışında teyzem de vardı, hoparlöre al dedi babam, herkes sustu..

- ''iyi günler berkay bey, size nasıl yardımcı olabilirim?''
    + ben kartımı iptal ettirecektim de, kaybetmişim, iki gündür bulamıyorum.
    - anladım, kredi kartı, değil mi ?
    +evet, kredi kartı
    -size birkaç soru yöneltmem gerekiyor yalnız
    +dinliyorum
    -annenizin kızlık soyadının ilk ve son harfi
    + bla bla bla
    -kredi kartınızın son kullanma tarihini öğrenebilir miyim?
    +2018 miydi baba? -2018 mart
    -tamam, son olarakta...

ve evde yerin dibine girdiğim an geliyordu, herkes pür dikkat telefonu dinlerken karşı taraf öyle birşey söyledi ki, evde soğuk rüzgarlar esmeye, babam otuzbir çekerek salonu turlamaya, bende götümü parmaklamaya başlamıştım, herkes şaşkındı..

- berkay bey, en son yaptığınız alışveriş ; kipa'dan ''okey prezervatif 17.90 ve penty kilotlu çorap 12.50'' size mi ait, onaylıyor musunuz?
    + -(derin bir sessizlik, ayağa kalkıp hoparlörü kapatma çabaları, karşı taraftan onay bekleyerek gelen -berkay bey? sesi) ee evet, doğrudur.

anlayacağınız ailede ne özelim kaldı, ne bişeyim, babam ertesi gün gelip
    ''bi tane kondom ver lan keranacı'' diye prezervatif istedi..
    küçük kardeşim cüzdanımda bulduğu prezervatifi sakız sanıp balon yapmış şişiriyordu en son..
    hayırlısı ya..

@2: aferin babanın yaptığı hatayı yapmıyorsun böyle devam

sonrası @2'ye övgüler...

debe editi : 46.sıradan debeye girmişiz sözlük.
  • başlık: şirkten korkmayan sevgilimi dövdüm.

entry: olay dün akşama doğru gerçekleşti. sevgilimle çay bahçesinde oturduk. 2 çay söyledim. bu bişeyler anlatıyor, köpek mi ne kovalamış, ben de ilgileniyomuş numarası yapıp derbiyi düşünüyom, etraftan sarı kız kesiyom falan neyse bu anlatırken bi ara ''allahtan hızlı koşuyorum'' deyince kan beynime sıçradı. ağzımdaki çayı püskürttüm allahu ekber dine dön diyerek yapıştırdım tokadı. bu da böyle anımdır.

debedit: emek verilmeden yazılan entry'lerin debe'ye girmesine her zaman karşı çıkmışımdır. maalesef bu da öyle oldu. fakat ilk kez debe'ye girdiğim için yataktan fırladığımı itiraf etmeliyim. herkese teşekkürler.
  • başlık:düğünde yanlış para takmak

entry: bir akraba düğününde 220 tl ile katıldım aklımda 20 tl takar araya kaynar kolamı kurabiyemi içer biraz da ortada döktürürüm fikri var.

takı merasiminde artık cebinden ne çıktıysa onu taktı desinler diye bir cebime 20 diğer cebime 200 koyup sıraya geçtim, iğneliğimi alıp cebimden bir hışımla çıkardığım parayı damada iğneledim koridora doğru ilerlerken lavuk anons etti damadın kuzeninden tam 200 lira büyük alkış.

ulan ne mal adamlar var kendi gerdeğe girecek sanki 200 lira takıyor salak dedim.
    elimi cebime attığımda o an kafamdan kaynar sular döküldü cebimden 20 lira çıktı.

parayı çaktırmadan alırım düşüncesi ile, damadı halaydan tut kolbastı, zeybek, çifte telli, horon kafkas, göbek havası ne kadar oyun varsa kaldırıp karşılıklı oynadım nafile.

bir de şansımı gerdekte denemeyi düşünüyorum 200 lira az para değil mk.
  • http://c11.incisozluk.com.tr/…000/6/83016_o93c2.jpg

entry içinde değerlendirirsek çok güldüm.
  • başlık: evde emine erdoğan'ı suçüstü yakaladım soruları alayım.

entry: buyrun
  • fakirlik testi

a4 dendiğinde aklınıza ilk ne geliyor?

a-) audi

b-) kağıt

cevabınız b ise tebrikler fakirsiniz.
  • baslik: bu göte yorumunuz nedir beyler ben donakaldim
    göt: http://i.imgur.com/6vhbk1d.jpg

yorum: uçak değilmi o kuleden izin istiyo işte ne götü

aahahahahahahahha
  • baslik: lisedeyken arama olmuştu

1. lise 2 deyim çok güzel bi hocamız vardı mahperi diye ismine bakmayın amk fıstık gibiydi tüm okul karıya hastaydı
    neyse işte türkçe dersindeyiz bu mahperi tahtaya yazarken domalıyo falan ben iyice azdım arkada oturuyorum bide attım elimi içeriye hafif haifif oynuyorum iyice kaldırdım falan boşalmak üzereyim artık bendeki de şans mı amk kapı açıldı müdür bide beden eğitimi hocaları tak diye girdi arama var diyiyolar aha dedim siki tuttuk napıcam falan diye düşünüyorum sıra bana yaklaşıyor o gün de eşıfman giymişim altıma beden var diye hemen tuttum siki eşofmanın lastiğine tutturdum sıra bana geldi bedenci oç tuğrul vardı bana zaten sinir di cebime falan bakıyo sanki silah arar gibi kolları kaldır falan arama hariketleri vardır ya polislerin falan onlardna yapıyor amk kodumun salağı sanki uyuşturucu arıyor üstümde oyle yaparken benim siki tuttu amına soktumun salağı bide sevindi hemen salak telefon buldum diye geçti onume çıkar lan telefonu diyiyor hocam valla telefon yok diyiyorum inanmiyor oç bu iyice sinirlendi valla yok hocam diyiyorum kes lan dedi tişortumu tuttu bi kaldırdı kaldırmasıyla sınıfın ayyyyyy diye sınıftan kaçması bir oldu amk sikimin başı eşofmanın üstünde kalmış gittim tuvalete 2 saat ağladım sonra da 1 hafta okula gelmedim tuğrul un da piskolojisi bozulmuş görünce istifa etmişti.
    27.03.2015 13:08 • papido • 1

4. o gunden beri psikolojik tedavi aliyorum seni bulursam anani sikece
    27.03.2015 13:13 • togrulreyiz • 4
hesabın var mı? giriş yap