• (bkz: 2002)

edit: anlayanlar nasıl da fav'lamış.
  • 2010 falan. her şey bir anda boktanlaştı. neyse ki boktan günler geride kaldı, şimdi her şey daha da boktan.
    süper yıl.
  • 2017 ekim. avukatlık ruhsatını almamla birlikte annemle babamı boşamam vakası.
  • 2012, o tarihten sonra hayat requiem for a dream e dönüştü. bir umut bir çöküş bir umut bir çöküş ...
  • 2011 annemin ölümüyle başladı her şey. bazıları annesini kaybedince sadece annesini kaybeder, ben her şeyimi kaybettim.
    2016 da babam öldü, babamı kaybettim.
    ne zaman iyileşmek istesem bi şey çıkar karşıma ve onunla mücadele etmek zorunda kalırım. ama güçlüyümdür her defasında çıkarım dipten ve yine mutlu olurum.
    bazen etrafımda uyduruktan şeylere kafa takan insanları görünce direkt uzaklaşırım yanlarından. kimsenin enerjimi düşürmesine müsaade etmem. tavsiyem siz de etmeyin.
    insanın hayatında çöküşler her zaman olur. önemli olan yola devam etmek.
    unutmayın mutlu olmak bir tercihtir!
  • 26 temmuz 2004. babamın vefatıyla başladı çöküş.

"bir erkeğin ölümü, babasının ölümüyle başlar."
  • 2016 yılında kansere yakalanmam ile başlayan süreç bir nebze psikolojik olarak sağlam geçse de,o dönem yaşadığım ihanetler ve 2017 yılında tedavimin bitmesiyle beraber normal hayata dönünce ağır bir depresyon yaşadım.hayatınızda inandığınız,güvendiğiniz ne varsa yıkıldığını düşünün ve o hayatı neredeyse sıfırdan bu sene tekrar inşa edeceğim.geçmişe üzülmeyi bırakın hayat kısa,kuşlar uçuyor.kimsenin umurunda değil sizin yaşadıklarınız inanın...

duygusal edit: mesaj atıp benim için zamanını harcayan,iyi dileklerini ileten iletmeyen herkese çok teşekkür ederim.ekşiyi ilk defa bu kadar sevmemi sağladınız iyi ki varsınız!
  • 2014 duraklama dönemi
    2015 dağılmaya başladığım dönem
    2016 doktorla yaptığım antidepresan antlaşmasından sonra dağılma içinde yükselme dönemim
    2017 yaşadığım plasebo devrinin ruhsal isyanlarıma dayanamayıp sona ermesiyle tekrar dağılma dönemine girmem
    2018 henüz başkent duruyor ancak bağımsızlığını ilan eden düşüncelerim var.
  • allah rızası için şu başlığa doğum yılını yazan arabesk sığırları toplayıp uzaya gönderin. yemin ediyorum dünya iq ortalaması en az 10 puan artar.
hesabın var mı? giriş yap