• hava yağmurludur.yaşınız miniktir henüz.annenizle acele bir yere yetişmeniz gerekmektedir. gözleriniz de miyoptur bu arada.(bu ayrıntı işimize yarayacak aman dikkat). herneyse efendim,aceleyle yol kenarına inersiniz bir taksi çevirmek için.ama gel görki karda tipide göz gözü görmemekte ve boş taksi bulunamamaktadır.tam da bu sırada miyop gözleriniz devreye girer ve uzaktan gelen bir vasıtayı taksi zannederek işaret çekmenizi sağlar.araba yanınızda durduğunda taksi olmadığı anlaşılır.içinden bi kafa uzanır, 'kaça?' diye bi ses duyulur. delicesine yokolmak istersiniz.
  • hayatınızda ilk kez bulu$tuğunuz bir hanımefendinin üzerine bir bardak ayranı boca edersiniz istemdı$ı olaraktan.
    yarılmak istersiniz.
  • (bkz: karizma reset)
  • walla ben bi arkadasım hatunu emme gomme amaclı baalarken ona tersten ''iba idah ağlab us adıyırak rebareb milekis'' demistim buraya kadar hersey mukemmel kız da tersten konusmayı bilmesinmi...hadi buyrun bakalım...yaa neyse cok problem diil kafam 5 milyondu zaten...uzulmenize gerek yok ..allaha emanet olun..(bkz: tersten konusmak)
  • cok dar ya da eski pantolonun kalabaligin tam ortasinda yirtilivermesi
  • annenizle yabancı bir ülkede alışveriş yapıyosunuzdur. şık bir mağzaya girersiniz ve anneniz başka tarafa siz başka tarafa saparsınız. daha sonra annenizin eğilmiş kıyafet bakmakta olduğunu görür ve poposuna bir şaplak indirirsiniz. o da ne! kadın anneniz değil, hiç tanımadığınız biri! yerinizden zıplarsınız ikiniz de ve hiçbirşey söyleyemeden oradan kıpkırmızı bir suratla kaçarsınız...
  • evde ebeveynler yoktur cok sonra geleceklerdir. annennizin eski kıyafetlerini arkadaslarınıza giydirmissinizdir
    elinizde de kamera vardır ve salakca seyler cekmeye baslarsınız
    cektiginiz abuk filmi bilgasayara da kaydetmissinizdir
    ama en onemli noktayı,kaydettiginiz filmi silmeyi unutmussunuzdur
    babanız aksam sizi bir sey konusmak icin odasına cagırırır ve olaylar gelisir
hesabın var mı? giriş yap