• cezaevi tuvaletlerini 10 yıl ücretsiz kullanım hakkı elde etmiştir.
  • ilk tuvalet parası cinayetimiz değilmiş...
    tuvalet parası cinayetinde karar çıktı
    bu ülkenin vatandaşı olmaktan hicap duyuyorum artık, herkes delirmiş
  • haberde geçen ünlü restaurant şirvan restaurant olup, olayı gerçekleştirdiği iddia edilen kişi de şirvan restaurant'larının sahibinin oğludur.
  • anladığım kadarı ile 1 lira için değilde küfür ettiği için öldürülme olayıdır.
    her ne olursa olsun insan hayatı herşeyin üzerindedir ama olayın 1 lira şeklinde lanse edilmesi çok yanlıştır.

günümüzde her yerde manyak dolu, bireysel silahlanma hiç olmadığı kadar fazla.
    her gün pisi pisine insan ölürken, tutupda mafyavari bir adama küfür etmek pek akıllıca bir hareket değil.

öldüreni savunmuyorum ama öleninde hareketi doğru değil.
    allah rahmet eylesin.

edit : küfür eden kişi tuvalete gelen müşteri diye uyardı arkadaşlar.

işin özünde ben cinayetin sebebinin 1 tl değil küfür olduğunu düşünüyorum .
  • insan hayatı bu kadar ucuz işte bu ülkede, mevzu muhtemelen 1 lira değil ama bu insan hayatının ucuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. bir lira ya da bir söz (küfür) yüzünden ya da trafikte yol verilmediğindne vs insanlar ölüyor bu ülkede yazık.

bunun dışında bu olay özelinde bir de şu var, cami tuvaleti işletiliyor, burayı işleten hemen üstünde oturuyor, işletme yetkisini bu kişilere kim veriyor? ve cami içerisinde ev nasıl oluyor? aklımda bir sürü sorular sorular ...
  • asıl şimdi sıçıldığını göstermektedir.
  • şiddetin daha doğrusu şiddet uygulama isteğinin bahaneler ürettirmesi
  • bir psikopatın insan olma ruhsatı alamayıp silah ruhsatı alması sonucu gerçekleşen elim olay.

bana göre tartışma ortamına zemin hazırlayan ve kavgayı kolaylaştıran bir kültürümüz var. tuvalet başına adam koyup para istetiyor, sonra da anlaşmazlıkların bireyler arasında çözülmesini bekliyoruz. koy tuvaletin başına bir turnike. görevli de sadece belirli saatlerde kontrol yapsın. kimse kimseyle karşı karşıya gelmesin.
  • kartopu yüzünden ölen var buda birşey mi?
hesabın var mı? giriş yap