• babalara izin dese bu zeka fukarası herşeyin yükünü biz çekelim zaten gibi malca bir açıklama yapardı.

ayrıca (bkz: melis alphan kim amk)
  • (bkz: feministler vs aktroller)
    bu iki güruh, saçmalama konusunda ölümüne yarışır kanımca.

melis alphan, sen kimsin, ne iş yaparsın? bilmiyorum, tanımıyorum seni ama kasacağın duyarı s.keyim afedersin.
  • belediyenin niyetini takdir etmeme ragmen, hakli bir duyardir.
    bircok ulkede benzer bir karar var ama 'ebeveynlerden biri' seklinde aliniyor.
    hangisi olacagina aile karar veriyor.

boyle olmasi lazimdi
  • bakalım yine ne taşak malzemesi çıkmış diye girdim ve hak vererek çıktım. ebeveynlerden birisi izinli sayılacak denilse ne değişecek? bu ne gibi sorun yaratır? aksine böyle ufak tefek şeyler değişim getirir. önemlidir kurulan cümleler.
  • bunu biz erkeklerin desteklemesi lazım aslında. bizim işimize gelen birşey istiyor hanımefendi.
  • %100 haklı bir eleştiridir.

şu ota boka duyar yazılması da baydı artık.

not: xy kromozomu.

edit: kadının adını ilk kez duyuyorum ama zamanında pkk mitingi fotosu falan attı diye haksız demek düpedüz mantıksal safsata. desteklemediğim şeyler yapmış olması bu konuda haklı olduğunu değiştirmiyor.
  • gayet haklı serzeniş. kadını çocuğun tek sorumlusu olarak görmesini bir kenara bıraktım, yalnız babalar ne yapacak?

böyle şeyler söylemek istemem ama ilerde olur da bir erkek olarak çocuğunuza yalnız bakmak zorunda kalırsanız o zaman feminizmin neden sizin de yararınıza olduğunu acı acı öğreneceksiniz. o zaman sizin hakkınızı da yine biz savunacağız maalesef.

ayrıca 'burası fransa mı yauuuv' diyen yazarlarımız olmuş. cahil zaten cahil de, böyle az çok eğitimli sınıf da 'burası türkiye koçum, burada ne isteyeceğini bileceksin' kafasında oldukça 'burası türkiye' olarak kalır gerçekten de. siz ezik ezik size sunulanı kabul ediyor olabilirsiniz, korkak da olabilirsiniz. sizden yardım isteyen yok. medeni bir hayat yaşamak isteyen ve bunun için ses çıkaran insanlara gölge etmeyin yeter.

geriye gitmemizin sebebi gericiler ve onlara çanak tutan sözde aydınlardır. hak arayanlar değil.
  • haklidir. cocugun bakimindan iki ebeveyn de sorumlu. sadece anne degil.
  • "çocuğa en iyi annesi bakar, her anne çocuk bakmaya bayılır" diyerek annelere annelik öğretenlerin hemen hepsinin erkek olmasının beni derin düşüncelere zerk ettiği başlık.
hesabın var mı? giriş yap