• "insan yaşamında istemeden yapıp, anında pişman olduğu olaylar vardır."

olayı izleyen insanların çoğu biliyor ki gayet de isteyerek yaptın ve pişman falan da olmadın. hatta bu olay gibi kim bilir daha niceleri de vardır da bu olay sosyal medyaya yansıdığı için pişman olmuş gibi davranmaya çalıştın.

t: pek sevimli olmayan bir insanın bir köşe yazısıyla işine geri döndüğünü belirtmesi durumu.
  • "ortalık durulana kadar sen köşede kal" demişler kendisine, toplumsal hafızaya güvenmişler. yok çünkü...
  • zaten komple istifa etmediği için habertürk'ten maaş almaya devam ediyordu. "habertürk'teki tüm görevlerimden istifa ediyorum" başka, "habertürk ankara temsilciliğinden istifa ediyorum" başka.

görsel

(bkz: harf oyunlu cin istifalar)

(bkz: şark kurnazı)
  • rezalettir. utanmadan ikinci şans istemiş ve almış. aman bundan sonra işçi ve emekçiyi dövme, tamam mı muharrem? kaynak

bir daha görüyoruz ki bu tarz olaylarda gücünüze oranla belli bir süre git saklan diyorlar daha sonra da bu millete bir şekilde yedirir seni geri getiririz diye tembihliyorlar. elbette pek unutkan halkımız yine bu adamın sırıtışlarına maruz kalacaktır.
  • zuahaha darp ettiği adam için muhatabım diye bahseden adamın dediğine kimse kusura bakmasın zerre güvenmem . bir de millet bağrına basmışmış . kim karşısındaki yetişkin bir bireye tokat atan birine böyle destek olur .
  • (bkz: yalama tamamlandı)

nereleri yaladı acaba?
  • bakalim siradaki kurban kim olacak.

yukarilarda bi yerdeki yazar arkadasin da dedigi gibi yok arkadas turkiyede rezil olmak imkansiz. herkes halkin guclu(!) hafizasina guvenerek sanki hicbirsey olmamis gibi yoluna devam edebiliyor.
  • ciner medya grubu yöneticileri de kendisine destek olmuş. niye acaba? bir çalışana mobbing uygulayan, hakaret edip darp eden insana bir yönetici nasıl veya neden olur acaba? çıkın anlatın bakalım sayın yöneticiler. adam çıkmış yazı yazmış mağdurum diyo nerdeyse. ben hakkaten bu memleketin adalet ve vicdan terazisinin ayarından çok sıkıldım. tamam bir hata yaptın eyvallah ta kardeşim mağdurum ayağı nedir allasen.
  • bazı insanlarda hata yapma lüksünün olmadığını anlatabilmek lazım ama ülkede böyle bir geçmiş yok.

en yukarıdan en çomarına kadar herkes her türlü hatayı yapıp özür dileyince kaldığı yerden devam edebiliyor üstüne koca bir halkı ilgilendiren hata dozunu kat kat arttırıyor, artık onlara hata da denmiyor. dolayısıyla özür de yok.

koca koca adamlar ama saygı duymak için birkaç kez düşünmek gerek.
hesabın var mı? giriş yap