• cefakar bir türk savaşçısının son görevi. umarım aynı adam incelemiyordur lan hepsini, yoksa adam pimi çekilmiş el bombası gibi gezer valla.

"...adliyeye sevkedilen a.ç. serbest bırakılırken görüntüler inceleniyor..."

http://gundem.milliyet.com.tr/…/1577930/default.htm
  • - olm adamı serbest bırakmışsınız ya la

+ amirim fotolar bitti yenilerini çeker diye bekliyoruz
  • - görüntüleri inceledik sayın hakim.
    + güzel, sayın savcım getirin bir de ben bakayım çıktılarına.
    - olmaz sayın hakim.
    + nedenmiş?
    - denedim yabışıyo sayfalar
  • 8 saatlik mesainin 3 saatini tuvalette 3 saatini de duşta geçirtecek zor görev.
  • ben incelerim diyerek olaya dahil olabileceğim eylem.

maksat entry nick uyumu olsun.
  • bilgisayar ortamına almadan gidip bir fotoğrafçıda falan bastırıp incelemeleri daha hayırlı olur. mümkünse sonrada yaksınlar. polisin bilgisayarına girerse redhack denen zibidiler birkaç güne patlatır sonra alemin karısının kızının donu düşer internete ki eyvah eyvah.
  • sebebini hukuken ve kriminal olarak anlayamadığım eylem.

adamı bir şekilde suç isnat ederek yakaladın, sonra serbest bıraktın. e iyi de görüntülerde ne arıyorsun? adam küçük çapta bir sapıklık yapmış, cep telefonuyla fotograflar çekiyor. el koydun farzedelim. adam bunları bir yerde yayınlıyor mu, galiba hayır. e sen de bir iki tanesine bakıp, bu adamın ne yaptığını anladıysan, bütün görüntüleri neden incelemiyorsun. ne malum, oradaki polislerden birinin resimleri kopyalayıp internette kullanmayacağı?

o şekilde fotograf çekmek suç ise ve adama ilişkin başka bir şikayet yoktu ise, o görüntülerin hemen komple silinmesi gerekirdi. bütün ekip bilgisayar başına oturup 15 bin resmi incelememeli. devletin polisi, vaktini ve zihnini bununla harcamamalı. adam serbest bırakıldıysa, görüntüler de uçurulmalıydı.
  • komplo teorisi aç

-müsteşar söyle şu gazetelere, etek altı tacizcisi diye haber salsınlar .
    -emredersiniz efendim.
    -bak bakalım artık kimse korkudan açık saçık giyinecek mi, el mi yaman bey mi yaman göreceğiz.

komplo teorisi kapa
hesabın var mı? giriş yap