• hatun kendini ifşa etmiş farkında değil.
  • dedeler çalışır, didinir, uğraşır iş kurar ve büyütür. babalar bu işi geliştirir daha ileri taşır. 3. nesil de playboy olur alemlere akar. biraz düzgün olanı da klüp başkanı falan olur ve paraları ezerrler. türk burjuvasının yaşam döngüsü budur.

t: magazinsel bir hikaye
  • bebekten bizim tekneyle daha hızlı geçersin... :( ben istanbulda hızım biraz daha artsin diye katlanır bisiklet aldım geçen :((
  • kadının en büyük düşmanı gene kadındır söylemini doğrulamaktadır. hanım abla hakan'ın çevresindeki bayanlara direkt olarak sürtük diyor. eee adama sormazlar mı " ilk taşı günahsız olanınız attı mı ?" diye
  • bu ülkede neden kültürlü düzgün bir zengin sınıf oluşamıyor? elin gavurları rockefellerlar, rothschildler yetiştirir, bizde zenginliğini mucize eseri 3-4 kuşak sürdürebilmiş ailelerin son nesilleri böyle karı kıza futbola sarar. zenginimiz bile tırt..
  • kaynak

bu kadınları anlamak vallahi imkansız. insan ifşa diye şu mesajları yayınlarken utanır. herifin peşinden ayrılmamış, adam başkalarına bakıyor diye ağlamış. dikkatini üzerimde tutmak için çabaladım diyor bi de ahahah. sonra da rakiplerine sürtük demiş. e bu durumda başkaları sana ne diyor hiç düşündün mü? bu devirde alfalık dediğin şey para para para... tip, karizma, yetenek yalan olmuş. tekneme atla bana gel, bu kadar.
  • tekneyle geçersen yetişirsin denen bir satır içeren ifşa.

annesi ukraynalı bir hanımın bir zengin zımbalama çabasına tanık olduğumuz hüzünlü olay.

edit: (bkz: 1001 kezban masalları) (#122060042)
  • halk açlıktan sokak ortasında kendini asarken serbest piyasanın zengin çocukları böyle gönül eğlendiriyor fuck the system
  • kız ruh hastası belli ki. ortada ifşalanacak bir durum yok. kız 'hakan sabancı bana yürüyor' ile piyasasını arttırıyor. halbuki hakan sabancı her güzele yürüyor olabilir.

edit: kızın mutlu olduğu şey instagram'da mavi tık.
  • koç'un gözünü seveyim ya. elitliğin ve zenginliğin de kendi içinde bir şerefi olduğunu böyle olaylarla anlıyoruz. at hırsızı kılıklı herifler, bu kadar para ile yine de düzelmiyor.

edit: tamam koç da aynı yeter artık mesaj atmayın. kim ne bok yerse yesin, yoksulluk sınırının 8 bin lira olduğu, milyonlarca işsizin bulunduğu. fakirliğin, hukuksuzluğun, eşitsizliğin, liyakatsizliğin cirit attığı ve ayrıca 128 milyar doların nerede olduğu bilinmeyen ülkemde, çok parası olan at hırsızlarının, gizli eskortlarla yaşadığı ilişkilerden daha önemli dertlerimiz olduğunu hatırlatmak isterim editi.
hesabın var mı? giriş yap