• evet ya nerdeyse herkesin nefret ettiği yıldır, ama tabii ondan bile daha kötü geçen yıllar var.
  • bugünlerde, evde kalarak tüm günü, geceyi bilgisayar karşısında lol oynayarak geçirerek yad ettiğim, muhtemelen hayatımın en tuhaf yılı.
  • efendim millet buna ''katil yıl'' diyordu da... 2020 ile anlaşma mı yapmış nedir... ''ben ünlüleri toplayıp götüreceğim, sen de ünlü/ünsüz kim varsa onları toplarsın artık...'' demiş gibi...
  • türkiye tarihinin en lanet ikinci yılıdır.
    birincisi 1993'tür.
    ancak sene sonu herhalde birinci 2020 olacak.
  • güzel anılarımın olduğu yıl. her daim güneşli günler ve yeni tanıştığım insanlarla hatırlayacağım bu güzel yılı.
  • hala tvde dönen yabancı şarkıların yapıldığı yıldır.
  • hayatımın en güzel yılı olarak söyleyebileceğim yıl olduğunu 2021 yılında her şeyin giderek daha berbatlaştığını görmem ile farkettiğim yıldır.
  • hayatımın en güzel ve en kötü yılı. kızımın doğduğu sene olduğu için en güzel. 8 ayını hamile olarak geçirdim. ama hamile olmak için hiç iyi bir sene değildi. geçen gün eve dönerken önümde plakasız bir araç vardı. gayriihtiyari araç ağır mı, yere çökmüş gibi mi duruyor diye baktım. o zaman farkettim 2016 üzerimde nasıl bir travma yaratmış. çünkü o dönem öyle bir şey okumuştum, bomba yüklü araçlar ağır olur, yere doğru çöker, ona dikkat edin diye. bir sonraki bomba yanımızda mı patlayacak bilmiyorduk. her çevirme, gördüğüm her siyah lüks araçtan tedirgin oluyordum. hala bile oluyorum. havaalanı saldırısı, sabaha kadar susmayan o sirenler... kızımın doğumuna sadece 1 ay kala darbe girişimi... 2016 2020'ye rağmen hala benim için en kötü sene olacak. 2020 ikinci sırada.
  • altın standardı* kalktıktan 45 yıl sonra abd’nin 45. başkanının seçildiği yıl. ayrıca türkiye’de şampiyonluğun ilk kez istanbul dışına çıkışının 40., ikiz kulelerin yıkılışının 15. yılı. 2049’a 33 yıl kala.
  • çok güzeldin be 2016.. mutluydum.. her anlamda mutluydum. o güzel, çok sevdiğim insanla hayatımı birleştirdim, güzel bir balayı. sonrasında bir daha tatil*.. 2018’in de ayrı bir yeri var elbette. en kıymetlimiz bize geldi.. ama 2020 ve 2021!! ikinizden de nefret ediyorum!!
hesabın var mı? giriş yap