• liseli kardeşimiz ferdi'nin kendini "ı am interesting boy and ı am cool." olarak tanımlaması yarım yarmıştır.

ardından videosunda tüm gençlerimizin içindek buruk yarayı dile getirmiştir. "hello, firstly i'm sorry for my english bad".
  • başvuranlardan olup da marsa gitsem dünyayı sollayıp selda bağcan dinleteceğim liste.

(bkz: nasa'nın uzaydan beatles dinletmesi)
    o oldu bu da olur mu, olur.
  • adaylarin profillerini inceledikten sonra bunyede farkli duygular belirmistir. eger bunlar insanligin marstaki ilk jenerasyonu olacaksa bence yatsin o proje. buradan yetkilileri uyariyorum, spider'larla hasir nesir ayni zamanda cool ve interesting bir 'ferdi', marstaki ilk insan kolonisinin atasi olmamalidir. veyahut bir diger ornek, adeta hollywood filmlerinden esinlenerek yarattigi mottosuyla "ıam a soldier and ı know that how to stay alive." fatih bence sansini baska alanlarda denemelidir.
  • bu üç vatandaştan adı fatih cam olan kardeşimiz kendini şöyle tanımlamış;

ı am a soldier and ı know that how to stay alive.

adam kısa ve net. projede marsa gideceğiz diyorlar bu nasıl hayatta kalacağımı bilirim ben diyor. sanki kaskı parçalansa asker diye mars atmosferini ciğerleriyle sentezleyip solunabilir hale getirecek. mars'ta bi sorun olduğunda askerlik para eder mi fatihçim? mars bu. iki ters bir düz. kendisine önerim, acilen oradaki yazıyı my name is fatih cam and i'm a torturer olarak değiştirmeli ve beyaz atletle çekilmiş şık bir fotoğraf koymalı.
  • ilgi alanları universe,space,black hole,visual basic, spider,electronic olan arkadaşlarımızdan oluşan liste.
  • (bkz: hedef 2023) kastınız bu muydu arkadaş
  • ilgi alanları aynen şu şekilde olan:

"universe,space,black hole,visual basic, spider,electronic"

ve kendini:

"i am interesting boy and i am cool."

şeklinde tanıtan hevesli arkadaşın da bulunduğu liste.

(bkz: götüm götüm mars'a doğru)
  • başvuranların enteresanlığı (!) bir yana, mars kolonisi fikriyle beni benden almış liste. lan ben ölmeden mars'ta koloni görür müyüz acep? acayip heyecan yaptım yemin ederim. ha şahsen gitmek istemem ben marsa filan. ortalık toz toprak, ağaç, çiçek, deniz yok. ama gidenleri alkışlarım, canlarım benim.
  • anneme desem listeye girmek için, bok var mars'ta cevabını alacağımı bildiğimden dahil olmuyorum. yoksa konunun ferdi tarla ile aynı kolonide olmamak istemekle alakası yok.
  • nihat doğan gitsin....
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap