• evet sayın romalılar türk polisi ne kadar çöp toplayici, mavi saçlı kadın varsa hepsine çatır maske cezası yazdı.

1 haftadır antalya kemerdeyim gelen rus, ukraynalı, sırp gibi bilimum yabancılar hiç biri ne sokakta ne de otelde maske takmamaktadir.

yargı sadece türk vatandaşına mi işlemektedir. yazık ulan kendi vatanımızda yabancıyız.
  • başından beri var olan durum. çoğu turist maske falan takmıyor virüsün pik yaptığı dönemde de böyleydi.

kaldı ki bu adamlar kendi ülkesinde falan da takmıyor bütün yasaklar cezalar türklere.
  • kendi ülkende üvey evlat olmak böyle bir şeymiş demek ki.
  • ülkeye delta varyantı doldurmak için birebirdir.
    başka ülkelere gittiğiniz zaman 14 gün karantinaya girmek zorundasınız, ayrıca negatif pcr testi göstermek zorundasınız. hatırlatalım.
  • istanbul'dakiler de takmıyo. geçen iki tane araptan bozma ibiş, birisinde maske yok, gerçekten turistler ama belli tiplerinden. maskesiz olanı şoför bindirmedi nasıl sinirlendi ibiş.
    adamlar iyice ülkeyi babalarının çiftliği zannetmeye başladı. dünyada kendi vatandaşı turistten daha değersiz olan kaç ülke vardır acaba?
  • geçen hafta kuzey ırak’a iş için giden arkadaşımın türkiye’de yapılan pcr testini ırak kabul etmedi. orada tekrar test oldu. 3 gün sonra geri döndüğünde bizim havaalanında kimse test vs sormadı. üstelik kimsenin de maske takmadığınj söylüyor.

biz bu ülke de neyiz ki?
  • bodrum’da da ingilizler maske takmıyor . markette şurada burada 1 tane ingiliz’in maske taktığını görmedim. kahraman kolluk kuvvetlerimize çağrı yapıyorum , gücünüz garibana mı yetiyor ?
  • ne oldu paşinyan, ceza yazamadınız mı gavurlara?

(bkz: öz yurdunda garipsin öz vatanında parya)
  • antalya'dan bildiriyorum
    turistlerin %99'u maske takmıyor sadece ruslar da değil, diğerleri de takmıyor. hani bazı durumlarda yan yana geçerken maskeni ağzına çekiyorsun bunlar da öyle bir endişe de yok, bir garipler.

gel gelelim burdaki polis sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde turistlerin fink atıp türklerin eve hapsolmasına pek gönlü razı olmuyor ki türkleri sıkıştırmıyorlar.
    esnaftan da polislerin kendi vatandaşına ceza kesip yandan turistin elini kolunu sallayarak geçmesine içerlediğini ve ceza kesmek istemediğini duyuyoruz, kendilerini tebrik ediyorum. bu arkadaşlar türk polisi işte.
  • bodrum da aynı durumda. bir aya gene virüs şov yapar artık. bir de bu gelenler hasta mı değil mi? aşılı mı aşısız mı? bir şey sormuyoruz. yazdım kenara yakında patlarız.
hesabın var mı? giriş yap