• değişik kafalar, evet.
  • adamdaki suratın kösele olduğunu gösteren demeçtir. ulan onun yerinde ben olsam insan içine çıkacak halim kalmazdı.
  • hayatta 3 şeyden çok korkarım;
    1. yüzüme gülenden,
    2. arkamdan gülenden,
    3. fethullah gülen'den..
  • şimdi bu videoyu izleyip gaza gelerek yine darbeye kalkışacak binlerce askerin olduğunu düşünmek, tüyler ürpertir. allah aşkına sen konuşma. amerika'daki güvenli evinde sana giren çıkan yok tabi.
  • (bkz: alalar belanı versin) senin gibi yaratığın! hayatta kalırlarsa kısmı açık açım tehdittir. allah bunların kininden nefretininden ülkemizi korusun.
  • iç sesi dış sese dönüştüren demeçtir.

şu bakınızı hep kullanmak istemiştim fırsat olmamıştı, bu vatandaşın gerçek yüzünü yeni görenler için gelsin...

(bkz: mağara soğuk muydu)
  • (bkz: #61883757)
  • ohal i davul zurna ile sabaha kadar kutlayanlara söylenmesinde çok bir sakınca yok kanımca öyleler zaten ayrıca aziz nesinle ortak bir paydaları var artık
  • 1- müritlere moralinizi bozmayın diyor

2- yine müritlere saklanın diyor (kapıyı kilitleyin, sürgüyü de çekin)

3- çepeçevre kuşatıldığımızı sansınlar diyor (daha başka hücreler de var demek ki)

3- 15 temmuz'u bayram ilan edenlere ve dolaylı olarak sokakları dolduranlara alenen "ahmaklar" diyor

4- "hayatta kalırlarsa" diyor, yani hala etkisiz hale getirilmesi gereken birileri var demek ki.. emir aktif durumda...

şimdi bu satır araları kodları ışığında kalkışma'nın arkasında feto var mı yok mu bize delil gösterin diyenler hala "yazılı imzalı belge ve imzası da wada tarafından akredite bir kriminal kuruluş laboratuarı tarafından da onaylanmış olması gerek" diyecekler midir?

ya da... ya çok amerikan filmi seyrediyorum ya da yanlış meslek seçmişim amk.
hesabın var mı? giriş yap