• köprü direk yukarıya bağlı, belediyenin konu ile alakası yok. ekrem başkana bağlamak isteyen cahiller çıkabilir, belirtmek istedim.

allah sabır versin günlük karşıya geçenlere. çekilecek dert değil.
  • kesinlikle bakın chp gelirse böyle olur, söyledik o kadar dinletemedik demek ve alın şimdi eziyet görün demek için yapılmış çalışmadır. niyetiniz kötü sizin niyetiniz.
  • millete oy vermedikleri için eziyet etmek adlı çalışma.
  • seçimin ertesi duyurulması tesadüf mü? şu olayda art niyetten başka bir şey göremiyorum. 50 gün sürecek ve iki köprüyü kapsıyor. zalimlikten başka bir şey değil. daha 2017 yazında köprüde aylarca çalışma yaptılar. zırt pırt ne çalışması bu. bir de dalga geçer gibi sürücülerden anlayış bekliyoruz ve alterntif yolları kullanmalarını istiyoruz demişler. ulan alternatif tek yol üçüncü köprü, onun da geçiş ücreti ebesinin nikahını bulmuş onu geçtim rotayı yüz km uzatıyor. diğer alternatif yol ise arabayı boğazın serin sularına sürmek. dalga mı geçiyorsunuz?
  • kavacıktan çıkış saatimin 6.45 olmasına rağmen, bana henüz köprüyü geçittirmeyen çalışma.

saat 9da genel müdür ile görüşmem, 10da ise sunumum var ve işe girmem buna bağlı. şu an ağlayabilirim...

edit : ağlamadım ve son an bile olsa yetiştim, sunumu yaptım zamanında.

edit2 : ne güzel insanlarsınız :) herkes tek tek sordu yetişebildin mi diye, akabinde ise iyi dileklerini iletti. çok sağolun :)
  • (bkz: karayolları genel müdürlüğü) nün talimatı sonucu oluşan trafik. belediye ile alakası yok.
  • asdfhhas çalışmalar 50 gün sürecekmiş. bu bildiğin şey değil mi;

(bkz: iş yavaşlatma)

seçimin faturası istanbullulara kesiliyor olmasın ?
  • tepki alacaklarını ve kendilerine oy kaybı olarak döneceğini bildikleri için bu işi seçim sonrasına bırakmışlardı. kazansalardı suçu karayolları genel müdürlüğüne (onlar da kendilerine bağlı değilmiş gibi) atacaklardı. kaybederlerse de "bakın cehape geldi böyle oldu" diyeceklerdi. win-win.
  • çılgın bir kuyruk oluşmuş durumda şu anda, trafik kilit, normalde güle oynaya geçtiğimiz köprüyü 15 dakikadır trafikte olmamıza rağmen henüz göremedik:(

allah sizi davul etsin, 2 sene önce bu asfalt yıllarca gider dediniz, bak ne oldu şimdi:/
  • haber sitelerinde normal insanların anlamasına mahal vermeyecek karışıklıkta sebeplerle anlatılan ve seçimlerden sadece 1 gün sonra açıklanan bakım çalışmasıdır.

bunun adı cezalandırmadır.

istanbul verdiği karar yüzünden cezalandırılıyor.

demek 2023’e kadar bu böyle.
hesabın var mı? giriş yap