• an itibariyle yeni kabinenin açıklanmasıyla gerçekleşen durum. en azından seçim sonrası mutlu edecek bir gelişme olmuştur.
  • kurtulmak bir yana dursun herif senin, benim vekilim oldu. artık senin, benim adıma söz söyleyecek. maalesef kurtulamadık.
  • bir hareketlenme var, gay oluyorum arkadaşlar, noluyo?!?

edit: gazmış dağılabiliriz.
  • valiler ve emniyet müdürleri toptan değişmeden biraz zor kurtulunur. bu adama tapıyor resmen o güruh. o yüzden onlardan da kurtulmak lazım. ama nasıl?
  • en çok recep tayyip erdoğan rahatlamıştır.
  • kanaatimce bütün kabinenin yenilenmesi, salt soylu'dan kurtulmak için yapılmış bir manevradır. “tüm kabineyi değiştirdik birader kime ne anlatıyon” adı altında soylu'dan kurtulma operasyonudur bu olay. akp de dahil olmak üzere tüm türkiye için doğru hamledir. hayırlara vesile olacaktır. tüm kötülüklere rağmen ülkede güzel şeyler de olmaktadır.
  • isyan edip chp den 15 mv alacağı konuşulmaya başlandı.
  • yazık, muhalif seçmen olarak ne hallere düştük neylere sevinir olduk. rakip takım şampiyon olmuş oyuncunun birinin ayağı burkuldu diye seviniyorsunuz. olm bırakın bu işleri allah aşkına. ne yapacak sanki soylu bakanlıktan düşünce evlere temizliğe mi gidecek? adam alacağını aldı yükünü tuttu millet vekilliğinden alacak 90-100k maaş + dokunulmazlık diğer ayrıcalıklarını saymıyorum bile …
    atı alan üsküdarı geçti aloooo kendinize gelin.
hesabın var mı? giriş yap