• görsel

görselde görüldüğü gibi kaleci dahil 7-3-1 taktiği. nasıl gol atsın buna takım. fenerbahçe karşısında da 3 forvetle oynarlar.

artık fıfa'nın güncelleme yapması gerekiyor. basketbolda olduğu gibi süreler olması lazım.
  • sübhanallah o nasil bir diziliş! beşiktaşlı topcularin daire biçiminde toplanarak topu ortaya alıp akıncı taktiği ile ilerlerse ceza sahasına girebilir.
  • yine mi mağdursunuz be kardeşim. yeter be. harbi yeter.
  • hatay bize 6 attı. sizin gibi hakemlerden medet ummadılar.
    ayrıca bu size özel bir taktik değil. 6 haftadır böyle oynuyoruz. sakat oyuncumuz çok, transfer tahtamız kapalı.
  • beşiktaş'ı üzmüşler ehehehehehe
  • beşiktaş'ın da 2-2-6 oynadığını görmekteyiz. sergen cidden büyük hoca.

futbol gibi dinamik bir oyundan sadece 1 kare koyup takım analizi yapmak gerçekten ilginç.
  • bir galatasaray taraftarı olarak benim de uyuz olduğum tipik anadolu takımı taktiği.

ben ağız tadıyla güzel bir maç izlemek istiyorum. bjk olsun, fener olsun. her neyse.

karşı takımın 11'i de defansta. hele bir de gol buldular mı tamamdır daha. o maç piç olur artık. bir daha hücum etme şöyle dursun berabere bitmeyi kar sanıyorlar.

21 takım yaptılar üstelik. 10 takımın hiçbir iddiası da yok vasfı da yok. e adam ne oynayacak o zaman?

oynanan şey futbol değil artık.

edit: bir de diyelim ki berabere bitsin. hatta ebesinin amı gibi 0-0 bitsin diyelim maç. o anadolu takımının teknik direktörü! çıkıp da “iyi mücadele ettik. böylesi büyük bir takımdan 1 puan aldığımız için mutluyuz” demezler mi.

allahım yazarken çıldırdım yine bak.

edit 2: ki bir galatasaray maçı sonrası yazmışım zaten meşhur taktisyen ersun yanal hakkında (#117690563).
  • rakip savunma yaptı, gol atamadık, mağduruz.

tanım: futbolda olmaması gereken ama maalesef yunanistan’la hayatımıza giren saçma sapan taktik. çalışıyor mu, çalışıyor. futbolu katlediyor mu? tabii ki ediyor. çözümü var mı? var.

rakip ceza sahasına kısa paslarla gireceksin, ceza sahasında topla oynayacaksın, ya penaltı alacaksın ya da karambolden atacaksın.
  • dizilişte kalecininde yazıldığını gördük. kaleye bir adam koyarak gol atmamızı engellediler inanılacak gibi değil.
  • ajdin hasic i oyuna alıyorsun gördüğün yerden kaleyi bombala diyorsun, elbette biri seker vs gol olur, daha genç ve dinamik bir takım kurmak lazım.
hesabın var mı? giriş yap