• yok daha neler.

t; safsata olmasını beklediğimiz iddia.
  • yok ben olayım amk beni daha çok kişi tanıyordur
  • çıkarılacak aday kuvvetle muhtemel cumhurbaşkanı olacağı için erdoğan ve bahçeli de dahil çok kişi tarafından merak ediliyor.
    ekmelettin'de ya da gel muharrem'de bu kadar merak yoktu. şimdi seçime bir yıl var kimi aday göstereceksinler havada uçuşuyor.

ilhan kesici güzel insan iyi de cumhurbaşkanlığı yapar ama aday olma olasılığı az bence.
  • "ben adayım" diye camdan haykırsam, daha fazla oy alırım. öyle bir isim.
  • 6'lı masa diye cümleye başlamak ben akp çomarıyım demekle eş anlamlı olduğundan kâle alınmayacak saçmalık.

(bkz: millet ittifakı)
  • yoktur öyle birşey, trol uydurmasıdır.. itibar etmeyiniz, bırakınız kudursunlar adayınız kim diye diye..
  • siz tanımıyorsunuz diye meşhur bir rapçiyi veya youtuber'ı mı koyalım. zahmete girin de tanıyın. ölmezsiniz.
    tanım: mükemmel bir cumhurbaşkanı olur.
  • daha seçime bir yıl var. aday maday yok. dağılın.
  • rte'nin karşısına toplumda karşılığı olan mansur başkan rakip olarak çıkartılmazsa bu seçimi rte alır.
  • ilhan kesici isminin her seçimden önce en az bir kez ortaya atılmasını hiç anlayamamışımdır. yolda görsem tanımam, tv'de görsem izlemem, 20 yıl düşünsem adı aklıma gelmez. iyi hoş biri olabilir de iki günde bir bir şeylere aday olarak isminin ortaya atılması nedir anlayamadım. özetle saçma iddia.
hesabın var mı? giriş yap