• duygu sömrüsü sevmeyen yazarlardır. fragmanına bile dayanamadım. duygu sömrüsünden ibaret bir film olduğu çok belli. tek amaç ağlatmak. bunun üzerine kurulu bir filme benziyor. hayatta izlemem.

edit: ne çok mesaj geldi. arkadaş yönetmen bu kadar savunmamıştır. filmin nasıl bir film olduğunu anlatmaya çalışanları anlarım da sırf filmi sevmedim diye küfredenleri anlamıyorum. sanki filmi beğenenlere küfretmişim gibi davranmışlar. arkadaş bir filmin fragmanının bende uyandırdığı izlenimi yazdım. tümüyle kişisel bir tercih. sen beğenebilirsin. içtenlikle saygı duyarım. siz de beğenmeyenlere saygı duyun.
  • ilk defa bir filme hiç bilmeden gıcık oldum ve kesinlikle izlemeyeceğim
  • titanic'i izlememiş adamım, 7. koğuştaki mucize ne ki? hey yavrum, hey...
  • ilk 6 koguştaki mucizeleri izlemeye başlamadıgım için izlemediğim film..
  • orjinalini (bkz: 7 beonbangui seonmul) izledim. uyarlama yapımlara sıcak bakmıyorum, itici geliyor.
  • izlemedim.. ayrıca diğer koğuşları da izlemedim
  • tüh be bilseydim efsane olacağımı izlemezdim. *

olm sakin olun lan. alt tarafı bi film. tamam ben de çok beğenmedim ama bir filmi izlemediği için tebrik beklemek de neymiş monaco. bu kadar bilenmeyin her şeye kabız olursunuz sonra.

t: yine bir şeyin ölçüsüzce abartılması olayının acı bir tezahürü.
  • düne kadar içerisindeydim bu şanslı topluluğun, dün sıkıntıdan izledim daha çok daraldım.

türkiye'de sinema anlayışı duygu sömürüsü ile seyirciyi ağlatma ya da osurukla küfürle güldürme üzerine kurulu gerçekten. iki yol da çok boktan, bu boktanların birincisi.
  • ıssız adamı da hiç izlemeyerek duble dahil olduğum nesildir. hayatımız yeterince trajik ve dramatik zaten. oturur aynada kendimi izlerim daha iyi.
  • izlemeyerek gazoz olduğumu düşünüyordum. efsane olmuşum.
hesabın var mı? giriş yap