• ilgili video

aile 6 yaşında trans duyurusu yapıp 9 yaşında cinsiyet değiştirme kliniğine götürüyor.
    o yaşta çocuğun hormon seviyesi değişmez mi?
    bir tedavisi çıkmayacağını nerden biliyorsun?
    aksi halde bu sapkınlık değil mi?
    çocuk ilerde pişman olsa bunun hayatının pişmanlık faturası kime kesilecek ya da ne olacak?
    ne garip kararlar bunlar.
  • 9 yaşında korku filmi izlemek yasak
    ama 9 yaşında cinsiyet değiştirmek serbest

batı medeniyetinin geldiği nokta
  • woke, wokeism denen bok çukuru ideolojinin abd'nin içinden geçmesi mevzusu.

rednecklerden bile berbat bunlar, eğitimli geçinip her türlü sapıklığı, pedoluğu yapan bunlar. zenciler ve liboş beyazlar genellikle destekliyor bu tarz rezil şeyleri.
  • 9 yaşında çocukla evlenmeyi normal gören ortadoğulular vs 9 yaşındaki çocuğa cinsiyet değiştiren batı. iki ucu boklu dünya.
  • 11 yaşından itibaren, akran zorbalığına maruz kalıp eğitim hayatını, sosyal hayatını mı bitirsin

cinsiyet değiştirmek demek ruh beden uyumsuzluğunu gidermek.
    o an için büyük ihtimalle görselliğini kimliğini aile kontrolünde değiştirmiştir. yani dişiliğe geçiş olmamıştır. endişeleneceksiniz türkiye'de okuma hakkı elinden alınan, iş bulmakta zorlanan hatta intihara itilen transseksüeller için endişelenin.

edit: gelen mesajlar üzerine, burada silikonlu bir meme ya da operasyon yapılmış bir vajina fotoğrafı yok. dişiliğe geçiş yok demiştim zaten. amaaa buraya yazan erkeklerin sünnet hikayelerini bilebiliyorum. “ oğlum ben senin kirvendim , pipisini kastedip, ufaklığını gördüm” diyenler kadar istismar yoktur eminim. birbirimizin düşüncelerine, kalemine saygı duyalım

edit: maruzu ekledim.
  • umarım trollüktür. çocuğun genital organ mutilasyonu hayati risk taşıyabilir.
  • bu masum çocuğa bu zulmü yapan kim var kim yok hepsinin allah belasını versin. en acı şekilde gebersinler.

normal bir ülkede böyle bir şey yaşansaydı aile psikiyatri bölümüne yatırılırdı ama amerika resmen koca bir tımarhaneye dönüştüğü için kimse sesini çıkaramıyor.
  • beyinsiz, salak değil kişilik problemli, narsist ebeveynlere sahip bir çocuk var ortamda. sevildiğini sanıyor. yazık.

edit: bence mabel matiz bunu da lgbti+’ya dahil görüyordur. yok artık diyenler olabilir. sorulması lazım.
  • küçük çocuğun evlenmesi ne kadar iğrençse bu da o kadar iğrençtir.
  • buna benzer başka bir olay:

https://amp.odatv4.com/…log-odatv-ye-anlatti-250375

bu da 10 yaşındaymış
hesabın var mı? giriş yap