• merkezi bir yerde oturuyorsanız zaten 100-200 metre yakınınızda mutlaka oluyor. hee avantajı nedir aynı binada olunca bir şekilde çalışanlar ile tanış oluyorsunuz. onlar aktüel ürünleri ayırıyor. hak hukuk mevzusuna girmiyorum. bu devirde a101'de bile adamın olacak. memleket o halde.
  • uzun süredir okuduğum en fakir hayali içeren başlık. bari migros hayal et birader.
  • marketin tüm gürültüsünü ve pisliğini çekmeye sebep olacak eylem. gece gündüz fark etmeksizin kamyondan yük indirilmesi, yalıtım olmamasına, itirazlara rağmen bir şekilde kılıfına uydurulmuş şekilde büyümesine izin verilmesini izleyebilirsiniz zaman ilerledikçe. hatta otoparkiniz bile marketin olmuş olabilir bir anda. palet gürültüleri ve sarsıntıları affetmeyebilir kaçıncı kat olursa olsun. bir de soğutucu ve dolap gürültüleri sizlere küçük sürprizler yapabilir, cevap olarak vergi veriyoruz, alışın gibi söylemler duymak normal sayılabilir. gerçekçi şekilde tekrar hayal etmekte fayda var.
  • şok üzerinde olan bir spor salonuna gidiyordum.
    hoca dedik ki;
    apartman şok'un kapatılması için dilekçe verdi.
    hayırdır dedim.
    şok'un üzerinde oturuyoruz demek istemiyormuş apartman sakinleri, vizyonlarını bozuyormuş. kapatıldı evet.
    ben sizin vizyonunuzun aq.
  • 2013-2017 yılları arasında bir bim şubesinin tam üstünde oturdum( kiracı olarak) her sabah kamyon gelir iki saat bam güm mal indirirler, ayrıca 24 saat çalışan soğutucu motorları gece uykularınızın içine eder.

başlığı açan arkadaşın hayallerine sıçayım bu arada
  • insanların gürültüye bu kadar alışmasını anlayamıyorum.
  • insanın hayatını inanılmaz şekilde kolaylaştıracak bir seçim.
    düşünsene aktüel ürünleri ayağının altında, terlik ve pijama ile sınırsız alışveriş keyfi yapıyorsun. yazarken bile inanılmaz mutlu oldum.
  • ev alma konusunda duyduğum en kötü kriter olabilir.

tam aksine, giriş katında ticari bölüm(ler) olan bir apartmanda daire almamak sizin için daha iyidir. bulunduğunuz sokakta ticari alan olmaması ve tamamen meskenden oluşması ise en güzelidir.
  • bazen kiralık/satılık ev ilanlarında denk geliyorum. a101'in üstünde , bim'in üstünde diyerek ilan veriyorlar. yok yani market part time iş mi veriyor? yoksa kiradan yüzde mi alıyorsun nedir yani?
hesabın var mı? giriş yap